LKL autsaiderių mūšį laimėjo "Techasas"

2008 11 07 0:00
Per paskutinę pusę minutės Š.Vasiliauskas (su kamuoliu) pataikė du tritaškius ir taip padėjo "Kaunas Triobet" ekipai iškovoti trečiąją pergalę.
Nuotrauka: © "Lietuvos žinios"

Pirmą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Panevėžio "Techaso" komanda. Per autsaiderių dvikovą panevėžiečiai įveikė pergalės džiaugsmo dar nepatyrusią Marijampolės "Sūduvą".

Abi ekipos iki šiol turėjo po keturis pralaimėjimus. Rungtynių kulminacija įvyko paskutinę minutę, kai namie žaidę Marijampolės krepšininkai atsiliko tik tašku (73:74). Tačiau T.Černeckis užsidirbo nesportinę pražangą, o svečių legionieriai J.Tauai ir D.Boldsas pataikė po vieną baudos metimą ir iškovojo "Techasui" pergalę 76:73.

"Dabar stengsimės laimėti kuo dažniau", - po pirmosios sėkmės LKL sezone tikino panevėžiečius treniruojantis Aurimas Matulevičius.

Ketvirtą pergalę iškovojo ir į trečiąją vietą pakilo Kėdainių "Nevėžio" komanda, savo žiūrovų akivaizdoje 89:81 nugalėjusi Vilniaus "Sakalus".

"Kovojome su ambicingu jaunimu, - susitikimą komentavo kėdainiškių treneris Gintaras Leonavičius. - Jų greitas žaidimas rungtynių pradžioje mus kiek išbalansavo, tačiau laiku ištaisėme netikėtas klaidas."

"Sakalų" strategas Nerijus Zabarauskas: "Labai stengėmės, tačiau viršų paėmė patirtis."

Dvikovos išvakarėse "Sakalai" abipusiu susitarimu 22 metų 187 cm ūgio gynėją Mindaugą Reminą perleido Nacionalinės lygos (NKL) Palangos "Naglio-Adakrio" ekipai.

Trečią pergalę iškovojo Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai, namie 103:72 sutriuškinę ketvirtą praėjusio sezono komandą "Alytų".

Atkakli buvo Kauno ekipų - "Aisčių" ir "Kaunas Triobet" - dvikova. Trečiame kėlinyje "Aisčiai" pirmavo 55:38, tačiau varžovai, baigiantis rungtynėms, persvėrė rezultatą ir šventė jau trečią pergalę 87:85.

"Neptūnas" - "Alytus" 103:72 (31:22, 21:15, 24:17, 27:18). V.Vasylius 24 (15 atk. kam.), M.Mažeika 17, O.Kurauskas 12, A.Eitutavičius 11; M.Janičius 26 (9 atk. kam.), R.Adomavičius 12 (8 atk. kam.), Ž.Urbonas ir V.Tatarūnas - po 10.

"Nevėžis" - "Sakalai" 89:81 (25:28, 27:21, 13:10, 24:22). V.Dabkus 21, G.Leonavičius 16, Ž.Stankus 12, P.Šakinis 11, D.Šilinskis 10; L.Samėnas 18, G.Šuchotsovas ir R.Ūzas - po 15, A.Šikšnius 10.

"Sūduva" - "Techasas" 73:76 (16:26, 22:13, 19:22, 16:15). M.Runkauskas 27, M.Kalvelis 23 (15 atk. kam.), T.Černeckis 10; D.Griškėnas 26 (8 atk. kam.), D.Boldsas 18, C.Hillas 14.

"Aisčiai" - "Kaunas Triobet" 85:87 (18:18, 22:15, 26:23, 19:31). D.Motiejūnas 22 (11 atk. kam.), E.Dimša 17 (14 atk. kam.), T.Barštys 10; P.Butkevičius 23 (16 atk. kam.), Š.Vasiliauskas ir A.Milaknis - po 14, V.Lipkevičius 11.