LKL: „Lietuvos rytas“ užtikrintai įveikė „Lietkabelį“

2016 04 20 20:48
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

„Lietuvos rytas“ sužaidė priešpaskutines „Tete-a-Tete Casino-LKL“ reguliaraus sezono rungtynes. Vilniečiai 91:69 namuose nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“.

Vilniečiai kėlinio pradžioje pirmavo, tačiau svečiai naudojosi šeimininkų klaidomis ir sugebėjo atsitiesti.

J.Zuza baudų metimais pirmo kėlinio pabaigoje padidino „Lietkabelio“ persvarą iki 18:15 ir ši galėjo dar išaugti, tačiau V.Vasylius nepataikė iš toli ir po pirmųjų dešimties minučių rezultatas nepasikeitė.

Tomo Pačėso auklėtiniai toliau buvo priversti vytis „Lietkabelį“ (28:30). Po A.Lapetos ir K.Lavrinovičiaus dvitaškių rezultatą pavyko persverti (32:30).

K.Lavrinovičius pataikė baudos metimą ir skirtumas šoktelėjo iki 6 taškų (39:33, 19 min.). Kovingai žaidę svečiai sugebėjo vėl prisivyti (41:38, 20 min.).

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ pradėjo didinti pranašumą. A.Kavaliauskas smeigė tritaškį, D.Lukašovas užbaigė greitą ataką – 48:41.

Po G.Oreliko tritaškio „Lietkabelio“ treneris Kazys Maksvytis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (56:46, 27 min.).

Skirtumas ne itin pasikeitė ir po trijų kėlinių (61:54).

Geriausias rungtynes Vilniaus klubo gretose žaidžiantis D.Lukašovas įskraidino dar du tritaškius, tiksliu metimu pasižymėjo ir M.Lukauskis (72:57, 33 min.).

Paskutines „Lietkabelio“ viltis išsigelbėti gesino K.Lavrinovičiaus taškai ir triuškinantis K.Browno dėjimas. „Lietuvos rytas“ laimėjo 91:69.