LKL sezonas prasidėjo „Neptūno“ pergale

2013 09 26 21:48
LKL nuotrauka

Šiandien startavo 2013/2014 m. BEKO-Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionatas. 21-ąjį LKL sezoną pergalingai pradėjo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, kurie 96:69   namuose  nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

Tiesa, prieš pirmąjį mačą dzūkus užpuolė traumų ir ligų epidemija, todėl alytiškiai į uostamiestį atvyko vos 7-iese.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įsiveržė į priekį 5:0, tačiau „Neptūnas“ netrukus atsakė spurtu 11:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Klaipėdos komanda nemažino apsukų iki pat ketvirčio pabaigos – 20:12.

Antrajame kėlinyje „Neptūnas“ toliau rungtyniavo užtikrintai ir neleido varžovams priartėti. Nors Alytaus krepšininkai stengėsi priešintis varžovams, tačiau nerado priešnuodžių Klaipėdos ekipos puolimui. Prasidėjus didžiajai pertraukai šeimininkai turėjo dviženklį pranašumą - 46:29

Trečiajame kėlinyje „Neptūno“ pranašumas tik dar labiau išryškėjo ir nekėlė jokių abejonių. Šeimininkai kontroliavo situaciją aikštėje ir nesuteikė vilčių svečiams - 75:47. Paskutinis ketvirtis buvo daugiau formalumas. Nors jį minimalia persvara (22:21) laimėjo „Dzūkijos“ ekipa, tačiau galutinė pergalė priklausė „Neptūno“ komandai.

"Neptūnas": Vytautas Šarakauskas 19, Arnas Butkevičius 17, Mindaugas Girdžiūnas 14, Valdas Vasylius 11, Martynas Mažeika ir Andrew Smithas po 10.

"Dzūkija": Tautvydas Šležas 14, Giedrius Kurtinaitis 13, Martynas Paliukėnas ir Jamesas Lewisas po 11.