LMKL čempionės iškovojo labai svarbią pergalę

2015 03 03 20:09
Augusto Didžgalvio nuotrauka

Dramatišką pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) šventė titulą ginančios Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ (13/13) krepšininkės, svečiuose 59:58 (14:9, 12:13, 23:22, 10:14) palaužusios Kauno „Aistes-LSU-Paradis“ (15/11).

Visas rungtynes vyko atkaki kova taškas į tašką, o susitikimo nugalėtojos sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę Jolanta Marmienė tritaškiu priartino šeimininkes (58:59), tačiau per likusį laiką nė vienai komandai pasižymėti nepavyko, nors likus 20 sekundžių Nyshia Hammonds galėjo padidinti viešnių pranašumą, bet prametė abi baudas.

„Aistės-LSU-Paradis“: L.Svarytė (16 atk. kam.) ir N.Skadaitė po 16, J.Marmienė 12, M.Petrauskaitė 10 (7 atk. kam.).

„Kibirštis-VIČI“: N.Hammonds 19 (10 atk. kam.), E.Šniokaitė 14, D.Šarauskaitė 10 (5 atk. kam.).