LMKL favoritės pralaimėjo Rygos krepšininkėms

2007 11 26 0:00

Pirmą pralaimėjimą po septynių pergalių iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate patyrė trečiąją vietą užimanti daugkartinė LMKL čempionė Vilniaus TEO komanda.

Ji šeštadienį namie po pratęsimo 71:74 (15:17, 25:22, 9:18, 16:8, 6:9) turėjo pripažinti Rygos TTT pranašumą. Dabar lyderė - Rygos ekipa.

21 tašką TEO klubui pelnė Jelena Levčenka, 18 - Nykesha Sales, 13 - Eglė Šulčiūtė. Iš nugalėtojų sėkmingiausiai žaidė Iciss Rossa Tillis (19 tšk.), Olena Žeržerunova (17), Micaela Jacintho (12) ir Jelizaveta Kityzina (10).

Nors pagal lygos nuostatus rungtynėms galima registruoti tik 3 legionieres, Vilniaus klubas sutiko, kad TTT ekipoje žaistų 5 krepšininkės, neturinčios Latvijos pilietybės. TEO komandai dėl nosies lūžio negalėjo padėti J.Štreimikytė-Virbickienė.

Likus minutei iki pratęsimo pabaigos E.Kityzina, privertusi 5 kartą prasižengti G.Petronytę, baudų metimais išlygino rezultatą. R.Valentienei nepataikius tritaškio, o paskui dar ir praradus kamuolį, M.Jacintho pelnė 4 taškus paeiliui - 68:72. S.Valužytė ir J.Levčenka baudų metimais sumažino persvarą iki minimumo - 71:72. Po

netaiklaus tolimo I.Tillis metimo kamuolį atkovojo S.Valužytė, tačiau varžovių apsuptyje jo neišsaugojo ir paleido į užribį. Po minutės pertraukėlės vilnietės iš karto prasižengė stabdydamos laiką, bet E.Kityzina pataikė abu baudos metimus. Paskutinė vilniečių ataka buvo nesėkminga.

Išvakarėse TEO svečiuose 110:34 (31:16, 31:8, 27:2, 21:8) sutriuškino autsaiderę Panevėžio "Eglę". Panevėžietėms tai buvo devintas iš eilės pralaimėjimas.