M.Belinelli: „Nekenčiu pralaimėti tokių rungtynių“

Marco Belinelli AFP/Scanpix nuotrauka

Marco Belinelli pripažino, kad Lietuvos rinktinė buvo pati stipriausia, su kuria Europos čempionate susidūrė Italijos komanda. Gynėjas neslėpė trumpam išsigandęs lietuvių agresyvumo, kuris buvo viena pagrindinių pergalės 81:77 ketvirtfinalyje priežasčių.

„Lietuvos rinktinė yra stipri ir galbūt gali tapti Europos čempione, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ tvirtino Belinelli. – Tačiau pajėgios ir Ispanijos, Kroatijos bei Prancūzijos komandos.

Lietuviai patyrę. Jūsų rinktinė labai gera, bet jai bus sunku. Dabar čempionatą gali laimėti bet kuri ekipa.“

Nors Belinelli pelnė 22 taškus, tačiau pripažino, kad jam, Alessandro Gentile ir Pietro Aradori buvo itin sunku rasti kelių lietuvių krepšio link: „Nekenčiu pralaimėti tokias rungtynes, nes tai prasčiausias jausmas.

Su labai gera Lietuvos komanda kovėmės iki pabaigos. Nors rungtynių pradžia buvo prasta, tačiau vėliau žaidėme tikrai gerai. Lietuviai mus šiek tiek išgąsdino.“

Italijos rinktinės vyriausiasis treneris Simone Pianigiani didžiavosi savo komanda: „Sužaidėme labai gerą mačą ir atidavėme visas jėgas. Per pirmąsias 3-4 dvikovos minutes mūsų gynyba buvo skylėta, tačiau atsitiesėme psichologiškai ir puikiai dalijomės kamuoliu puldami.

Trečiajame kėlinyje kontroliavome rungtynių energiją, tačiau paskutiniame ketvirtyje lietuviai tiesiog dominavo mūsų baudos aikštelėje ir rinko lengvus taškus.“