M. Kuzminskas debiutavo NBA klube

2016 10 05 11:27
Mindaugas Kuzminskas NBA debiutavo pelnydamas 7 taškus. Reuters/Scanpix nuotrauka

Mindaugas Kuzminskas sužaidė pirmąsias savo rungtynes Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandoje Niujorko „Knicks“.

„Knicks“ krepšininkai ikisezonines rungtynes 103:130 (15:27, 27:41, 35:36, 26:26) svečiuose pralaimėjo Hjustono „Rockets“ ekipai.

Lietuvos rinktinės puolėjas aikštelėje praleido 6 minutes, per jas pataikė visus tris dvitaškius, vienintelį baudos metimą, prametė abu tritaškius ir surinko 7 taškus. M. Kuzminską į aikštelę treneriai įleido paskutinio kėlinio viduryje, kai rungtynių nugalėtojas jau niekam nekėlė abejonių.

„Knicks“ komandoje rezultatyviausias buvo latvis Kristapas Porzingis (22 taškai, tritaškiai – 5/6), 16 pelnė Derrickas Rose'as 16, 10 – Carmelo Anthony.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Jamesas Hardenas (28 tšk. ir 11 rezultatyvių perdavimų) ir 7 tritaškius iš 13 bandymų pataikęs Ryanas Andersonas (26 tšk.).