M.Kuzminskas - Eurolygos naudingiausiųjų penkete

2013 03 02 13:53
Scanpix nuotrauka

Maskvos CSKA ekipos aukštaūgis Nenadas Krstičius pripažintas naudingiausiu devintojo Eurolygos „Top 16“ turo krepšininku.

Serbas surinko 26 naudingumo balus, o Eurolygos vicečempionai 80:65 nugalėjo Berlyno ALBA komandą. Iš viso Krstičius aikštelėje praleido 29 minutes ir pelnė 20 taškų (8/12 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 2 pražangas bei 1 sykį prasižengė.

Jam už nugaros liko po 22 naudingumo balus surinkę Stambulo „Bešiktaš“ ekipos aukštaūgis Randalas Falkeris ir Maskvos srities „Chimki“ puolėjas Paulas Davisas, tačiau jų ekipos patyrė nesėkmes.

Atėnų „Panathinaikos“ komandos įžaidėjas Roko Leni-Ukičius devintajame ture surinko 22 naudingumo balus ir liko ketvirtas. Kroatas į Stambulo „Anadolu Efes“ krepšį įmetė 13 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o jo ekipa per lemiamą ketvirtį 75:62 palaužė turkus.

Penktąją vietą tarp naudingiausių devintojo turo žaidėjų pasidalijo Kauno „Žalgirio“ ekipos puolėjas Mindaugas Kuzminskas ir Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipos puolėjas Bojanas Bogdanovičius.

Geriausias sezono rungtynes sužaidęs žalgirietis surinko 21 naudingumo balą ir svariausiai prisidėjo prie „Žalgirio“ pergalės išvykoje 83:67 prieš Malagos „Unicaja“ komandą.

Kuzminskas nugalėtojams per 23 su puse minutės pelnė 15 taškų (3/4 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, 2 sykius suklydo, užsidirbo 1 bloką bei 1 sykį prasižengė.