M. Kuzminsko komanda nutraukė „Laboral Kutxa“ žygį Eurolygoje

2015 04 10 8:37
LaPresse/Spada/Scanpix nuotrauka

Po keturių pralaimėjimų iš eilės Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ (4-10) komanda „Top 16“ etape iškovojo pergalę bei geromis nuotaikomis baigė sezoną Eurolygoje.

Joano Plazos auklėtiniai 14-ajame turo namų rungtynėse 93:84 (20:16, 23:20, 27:23, 23:25) įveikė Vitorijos „Laboral Kutxa“ (6-8) klubo žaidėjams, kuriems ši nesėkme neleido žengti į šio turnyro ketvirtfinalį.

Ši „Unicaja“ pergalė duris tarp aštuonių stipriausių Eurolygos komandų atvėrė paskutinį mačą pralaimėjusiai Stambulo „Anadolu Efes“ ekipai.

Malagos klubas atitrūko po ilgosios pertraukos, kada trečiojo ketvirčio viduryje surengė spurtą 11:2 ir įgijo dviženklę persvarą (61:46).

Po Kuzminsko dėjimo iš viršaus ketvirtojo kėlinio antroje pusėje „Unicaja“ pirmavo septyniolikos taškų pranašumu (85:68), bet tada savo žodį tarė svečiai.

Jie pelnė devynis taškus be atsako, sumažino savo deficitą iki vienženklio skaičiaus ir intriga grįžo į rungtynes (85:77).

Likus žaisti 15 sekundžių, Coltonas Iversonas neleistinai sustabdė Kenaną Karahodžičių, kuris realizavo baudų metimus ir „Unicaja“ pranašumas tapo pergalingu (93:82).

Nuo suolo pakilęs Kuzminskas aikštėje praleido 18 minučių, pelnė 9 taškus (4/6 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei surinko 12 naudingumo balų.

„Unicaja“: Ryanas Toolsonas 17, Jaysonas Grangeris 15, Calebas Greenas 11, Mindaugas Kuzminskas 9.

„Laboral Kutxa“: Fabienas Causeuras 21, Fernando San Emeterio 16, Darius Adamsas 12, Mike'as Jamesas 9, Tornike Shengelia 9.