M.Lukauskio benefisas Prienų ekipą išvedė į pusfinalį

2014 05 08 22:10
Prienų „TonyBet“ klubo nuotrauka

Trečiuoju Lietuvos krepšinio lygos (BEKO LKL) pusfinalio dalyviu tapo Prienų „TonyBet“ klubas, kuris 84:79 nugalėjo Utenos „Juventus“ bei laimėjo ketvirtfinalio seriją 2:0.

Didele sparta prasidėjusiose rungtynėse pelnytų taškų sąskaitą tritaškiu atidarė Mindaugas Lukauskis. Jo problemos per visas rungtynes varžovai išspręsti taip ir nesugebėjo.

Į pirmąją duobę Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai įkrito pirmojo ketvirčio pradžioje, kai pralaimėjo atkarpą 0:9. Svečiai bandė vytis, tačiau dar du M.Lukauskio tritaškiai komandos persvarą padidino iki penkiolikos taškų, o septintąjį tašką įmetęs Vaidas Čepukaitis - iki septyniolikos.

Antrasis kėlinys startavo įspūdingu „Juventus“ spurtu 8:0, tačiau svečiai savo pagrindiniu ginklu - tritaškiais metimais susigrąžino dviženklį skirtumą.

Tik septyniese žaidę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai iš viso pataikė net 13 tolimų metimų, mesdami 59 procentų tikslumu.

Pirmoji rungtynių dalis baigėsi prieniškiams pirmaujant dvylikos taškų skirtumu. Vis tik ši persvara svečiams negarantavo ramaus gyvenimo po pertraukos. 28 - ąją minutę ekipas skyrė jau tik šeši taškai, o 32 - ąją - nei vieno.

Dar šiek tiek vėliau uteniškiai netgi išsiveržė į priekį, tačiau svarbiausiu rungtynių metu „TonyBet“ krepšininkus gelbėjo tritaškiai - po du kartus iš toli pataikė ir M.Lukauskis, ir Žygimantas Janavičius, ir Laimonas Kisielius.

Pastarojo tikslus metimas, likus žaisti 53 sekundes, buvo lemiamas bei atnešęs pergalę Prienų komandai. Per likusį laiką, „TonyBet“ pelnė tris taškus, „Juventus“ - tik du.

Aikštės šeimininkų pergalė garantavo jiems kelialapį į pirmenybių pusfinalį, kuriame susikaus su „Neptūno“ - „Šiaulių“ poros nugalėtoju.

Daugiausiai taškų „TonyBet“ ekipai pelnė: M.Lukauskis 24 (8 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai), Artūras Valeika 14, L.Kisielius ir Martynas Linkevičius po 13, Ž.Janavičius 11.

„Juventus“ klubo rezultatyviausi žaidėjai: Jeremy Hazellas 19 taškų, Karolis Petrukonis 18 (7 atkovoti kamuoliai), Aidas Viskontas 16 (7 atkovoti kamuoliai), Nikita Barinovas 10.