M. Varno metimai lėmė pergalę prieš graikus

2015 07 24 23:10
Rungtynių pabaigoje taiklūs Martyno Varno metimai įtvirtino lietuvių pergalę. Nuotrauka iš fibaeurope.com

Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinė pasiekė antrąją pergalę Europos jaunių čempionato D grupėje. Šįkart Sauliaus Štombergo auklėtiniai nervingame mūšyje 70:64 (10:16, 22:20, 16:10, 22:18) patiesė turnyro šeimininkus graikus.

Likus žaisti pustrečios minutės po taiklaus tolimo metimo 64:60 pirmavo Graikijos aštuoniolikmečiai. Taiklūs Tado Sedekerskio ir Martyno Echodo metimai leido lietuviams paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę pradėti esant lygiam rezultatui (64:64).

Rezultatą persvėrė Martynas Varnas, atlikęs sudėtingą metimą iš vidutinio nuotolio (66:64). Suklydę graikai pražanga stabdė lietuvį ir Varnas keturiais baudų metimais įtvirtino pergalę (70:64).

Kitas rungtynes Lietuvos U18 rinktinė žais liepos 25 dieną, 19 val. Lietuvių kelyje – Kroatijos jaunių rinktinė.

Lietuvos jaunių rinktinė: Martynas Varnas (5 rez. perd.) ir Laurynas Beliauskas po 14, Martynas Echodas 10, Laurynas Birutis 9.

Graikijos jaunių rinktinė: Dionysis Skoulidas 18 (5/11 tritaškiai), Vasileios Charalampampopoulos 16, Georgios Papagiannis 10 (9 atk. kam.)