„Maccabi“ nesulaikė 6 tritaškius pataikiusio Llullo

2013 04 12 23:59
S.Llullas (dešinėje) pelnė 26 taškus, pataikydamas 6 tritaškius iš 8. / AFP/Scanpix nuotrauka

Sergio Llullas sužaidė rezultatyviausias karjeros Eurolygoje rungtynes ir jo Madrido „Real“ atsidūrė per žingsnį nuo finalo ketverto. Taip pat per žingsnį nuo jo - Maskvos CSKA.

Antrajame Eurolygos ketvirtfinalio mače Madrido "Real" klubas namie 75:63 (18:13, 18:15, 20:18, 19:17) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Visas rungtynes pirmavę, „Real“ pergalingą spurtą surengė ketvirto kėlinio viduryje. Po taiklių tolimų Llullo ir Jaycee Carrollo metimų „Real“ spurtavo 10:3 ir įgijo 15 taškų persvarą – 66:51. Likęs kėlinio laikas tapo formalumu.

Llullas pelnė 26 taškus, pataikydamas 6 tritaškius iš 8 ir trimis taškais pagerino savo ankstesnį rezultatyvumo rekordą.

Trečiosios serijos rungtynės antradienį vyks Tel Avive.

„Real“: Sergio Llullas 26 (6/8 trit.), Jaycee Carrollas 14, Nikola Mirotičius 10, Rudy Fernandezas 9.

„Maccabi“: Davidas Loganas 19, Shawnas Jamesas 13, Ricky Hickmanas ir Nickas Caner-Medley po 10.

Laimėjo ir CSKA

Maskvos CSKA dideliais žingsniais artėja prie Eurolygos finalo ketverto varžybų. Antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse namie maskviečiai 90:68 (20:26, 24:11, 25:13, 21:18) nepaliko vilčių Vitorijos „Caja Laboral“ komandai ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Pergalingą persvarą maskviečiai įgijo trečiojo kėlinio viduryje, kai kelių minučių atkarpą laimėjo 14:0 ir skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis – 63:43. Per likusį dvikovos laiką „Caja Laboral“ nebepajėgė kabintis į pergalę.

CSKA nesulaikomai atakavo iš dviejų taškų zonos – pataikė net 72 proc. dvitaškių (31/43).

Trečiosios serijos rungtynės trečiadienį bus žaidžiamos Vitorijoje.

CSKA: Sasha Kaunas, Zoranas Ercegas ir Nendas Krstičius po 16, Milošas Teodosičius 14 (7 rez. perd., 6 atk. kam.), Vladimiras Micovas 11, Viktoras Chriapa 9 (9 atk. kam., 5 rez. perd.)

„Caja Laboral“: Maciejus Lampe 19, Fernando San Emeterio 13, Fabienas Causeuras 12.