"Maccabi" po metų pertraukos žais finalo ketverte

2008 04 12 0:00
Izraelio čempionai turi kuo džiaugtis - po metų pertraukos vėl turės galimybę kovoti dėl Eurolygos taurės.

Ketvirtadienį per trečias Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes Tel Avivo "Maccabi Elite" (Izraelis) klubas namie 88:75 (18:19, 25:15, 20:19, 25:22) nugalėjo "AXA FC Barceloną" (Ispanija) ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:1.

Izraelio čempionai po metų pertraukos vėl žais finalo ketverto turnyre. Jis vyks gegužės 2-4 dienomis Ispanijos sostinėje Madride.

Po 21 tašką nugalėtojams pelnė Willis Bynumas ir Davidas Bluthenthalis, 17 - Yotamas Halperinas. Katalonijos sostinės ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Rogeris Grimau (18 tšk.), Franas Vazquezas (15) ir Jaka Lakovičius (13).

Per šias atkaklias rungtynes teisėjai net trims žaidėjams skyrė diskvalifikacines pražangas: 28 minutę už muštynes diskvalifikuoti Vonteego Cummingsas ("Maccabi Elite") ir Gianluca Basile ("AXA FC Barcelona"), o 34 minutę diskvalifikacinė pražanga skirta Estebanui Batistai ("Maccabi Elite").

Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes namie "Maccabi Elite" krepšininkai laimėjo 81:75, o antrąsias svečiuose pralaimėjo 74:83.

Finalo ketverto turnyro pusfinalyje Izraelio čempionai susitiks su Italijos čempione Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos "Montepaschi" (Italija) komanda, o kitą pusfinalio mačą Rusijos čempionas Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA klubas žais su Simo Jasaičio Vitorijos "Tau Ceramica" (Ispanija).