Madas diktuoja šeimininkai

2010 03 25 0:00
Rezultatyviai žaidęs L.Kleiza (dešinėje) padėjo "Olympiakos" palaužti Gdynės klubą.
EPA-ELTA nuotrauka

Antradienį ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyre prasidėjo ketvirtfinalio varžybų etapas, kuriame klubai kovos iki trijų pergalių.

Aikštės šeimininkai šventė pergales trejose rungtynėse iš ketverių.

Eurolygos vicečempionai iš Rusijos - Maskvos CSKA su Ramūnu Šiškausku 86:63 nugalėjo Ispanijos ekipą Vitorijos "Caja Laboral". Šeimininkai varžovus supančiojo geležiniais gynybos gniaužtais - per pirmus du kėlinius leido įmesti vos 29 taškus. Be to, puolime ispanai atkovojo tik 4 kamuolius.

Ispaniškame derbyje Madrido "Real" su Darjušu Lavrinovičiumi ir Rimantu Kaukėnu išvykoje 61:68 pralaimėjo "Barcelonos" komandai. 34 minutę "Real" po D.Lavrinovičiaus metimo pirmavo 60:57, tačiau per likusias 6 minutes prametė visus 8 metimus, pelnė tik 1 tašką ir pralaimėjo rungtynes.

Graikijoje Lino Kleizos vedamas Pirėjo "Olympiakos" sunkiai palaužė Tomo Pačėso treniruojamą Lenkijos klubą Gdynės "Asseco Prokom" - 83:79. Paskutinę minutę komandas skyrė tik 2 taškai (80:78). Bet tada blykstelėjo "Olympiakos" legionierius iš Serbijos Milošas Teodosičius - jis perėmė kamuolį iš varžovų lyderio Davido Logano, netrukus pataikė du baudos metimus ir įtvirtino pergalę. Šį susitikimą stebėjo NBA lygoje dirbantis Artūras Karnišovas, "Olympiakos" marškinėlius vilkėjęs 1997-1998 metais.

Vienintelę pergalę išvykoje užvakar šventė Serbijos klubas Belgrado "Partizan". Ne vieną sensacingą pergalę šį sezoną iškovoję serbai Izraelyje 85:77 parklupdė Tel Avivo "Maccabi".

Antrosios Eurolygos ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos šiandien.

Maskvos CSKA - Vitorijos "Caja Laboral" 86:63 (24:19, 25:10, 21:15, 16:19). A.Voroncevičius 15, V.Chriapa 14, R.Šiškauskas 13 (5 atk. kam., 5 rez. perd.); M.Teletovičius ir F.San Emeterio po 11, T.Splitteris 10. Serija 1:0.

"Barcelona" - Madrido "Real" 68:61 (19:17, 18:19, 14:15, 17:10). P.Mickaelis 18, B.Ndongas 14, J.C.Navarro 11; D.Lavrinovičius 14 (8 atk. kam.), S.Llullas 9, F.Reyesas 8, R.Kaukėnas 4. Serija 1:0.

Pirėjo "Olympiakos" - Gdynės "Asseco Prokom" 83:79 (18:19, 17:20, 25:15, 23:25). L.Kleiza 26 (2-6/7, 3-4/8, 6 atk. kam.), M.Teodosičius 21, J.Childressas 13; Q.Woodsas 23, R.Burrellas 14, D.Ewingas 13. Serija 1:0.

Tel Avivo "Maccabi" - Belgrado "Partizan" 77:85 (27:12, 19:20, 20:26, 11:27). D.Perkinsas 13, A.Andersonas 12, A.Wisniewskis 10; D.Kečmanas 29, B.McCalebbas 12, A.Maričius 10. Serija 0:1.