"Magic" ryžosi atkurti intrigą

2009 06 11 0:00
D.Howardas po "Magic" pergalės.

Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) superfinalo serijoje Rytų konferencijos čempionas Orlando "Magic" klubas neketina lengvai pasiduoti geriausiai Vakarų komandai Los Andželo "Lakers".

"Magic" ekipa antradienį namie 108:104 (27:31, 32:23, 22:21, 23:27) įveikė "Lakers" ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą - 1:2. Pirmąsias dvejas finalo serijos rungtynes savo aikštėje "Lakers" laimėjo 100:75 ir 101:96 (po pratęsimo).

Po 21 tašką užvakar nugalėtojams pelnė Rashardas Lewisas ir Dwightas Howardas (14 sugriebtų kamuolių), 20 - Raferas Alstonas, po 18 - Hidayetas Turkoglu bei Mickaelis Pietrusas. Svečių gretose išsiskyrė Kobe Bryantas (31 tšk.), Pau Gasolis (23 tšk.) ir Trevoras Ariza (13 tšk.). Šeimininkai šiose rungtynėse varžovų krepšį atakavo net 63 proc. taiklumu ir pasiekė naują lygos finalų rekordą.

Orlando klubui išplėšti pergalę padėjo prancūzas Mickaelis Pietrusas. Likus žaisti pusę minutės, kai "Magic" pirmavo 104:102, jis perėmė kamuolį iš K.Bryanto, išprovokavo pražangą ir padidino savo komandos pranašumą iki 4 taškų. Per likusį laiką "Lakers" prametė net 4 tritaškius. Galiausiai K.Bryanto dvitaškis sumažino atsilikimą pusiau, bet iki mačo pabaigos tada liko vos 0,5 sekundės. Po akimirkos svečiai prasižengė prieš R.Lewisą ir jis dviem baudų metimais įtvirtino šeimininkų pergalę.

Ketvirtąsias NBA lygos finalo serijos rungtynes komandos šiąnakt vėl žais Orlande. Iki šiol "Lakers" klubas NBA čempionu tapo 14 kartų, o "Magic" krepšininkai tokio titulo dar nebuvo iškovoję.