Makedonijos rinktinė sumušė serbus

2013 09 07 7:47
Rezultatyviausias čempionato rungtynes sužaidęs Bo McCalebbas (su kamuoliu) labiausiai prisidėjo, kad serbų laivas nuskęstų. AFP/Scanpix nuotrauka

Per pirmąsias dvejas Europos čempionato rungtynes ir varžovų, ir teisėjų skandinta Makedonijos rinktinė (1-2) visą susikaupusį pyktį išliejo ant Serbijos (2-1) krepšininkų.

Itin pakiliai žaidę Alešo Pipano auklėtiniai 89:75 (29:17, 19:15, 22:13, 19:30) nušlavė be nesėkmių žengusius serbus ir išsaugojo viltis iškopti į antrąjį pirmenybių etapą.

Vos 35,4 proc. taiklumu krepšį atakavę serbai šiame mače nepirmavo nė sekundės.

Prieš lemiamą ketvirtį Makedonijos rinktinė pelnė 8 taškus be atsako ir jos pranašumas tapo triuškinamas (70:44). Tuomet serbų metimų taiklumas siekė apgailėtinus 28 proc.

Per lemiamą kėlinį makedonai atsipalaidavo ir leido varžovams priartėti iki 11 taškų (68:79), tačiau paskutinėmis minutėmis susikaupė ir neleido varžovams susikurti jokių iliuzijų.

Makedonijos rinktinė: Bo McCalebbas 27, Pero Antičius 16 (14 atk. kam.), Vlado Ilievskis 16, Todoras Gečevskis 9.

Serbijos rinktinė: Danilo Andjusičius 19, Nemanja Bjelica 13 (8 atk. kam.), Nemanja Nedovičius 11, Nenadas Krstičius 9 (11 atk. kam.), Stefanas Markovičius 9.