Mažąją taurę iškovojo Anykščių krepšininkai

2008 02 20 0:00

"DnB Nord" Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Mažąją taurę iškovojo finalo ketverto turnyro šeimininkas Anykščių "Puntukas-Jarimpeksas". Jis per lemiamas rungtynes 90:81 (20:11, 23:24, 19:18, 28:28) nugalėjo Kauno "TopSport-Dextera" komandą.

15 taškų nugalėtojams pelnė Andrius Gorskovas, po 13 - Arvydas Straupis (16 atk. kam. ir 5 rez. perd.,) ir Mantas Virbalas. Iš kauniečių sėkmingiausiai žaidė Remigijus Kaziulis (23 tšk.), Singaras Tribė (15) ir Vaidas Jurgilas (13).

Mažosios taurės turnyro bronzos medalius iškovojo Vilniaus "Akademijos-MRU" komanda. Ji per mažąjį finalą dėl trečiosios vietos 89:57 (26:10, 27:8, 18:25, 18:14) sutriuškino Palangos "Naglį-Adakrį".

18 taškų į palangiškių krepšį įmetė Kristijonas Gaškas, 12 - Mantas Kadzevičius, 10 - Gediminas Bertašius. "Naglio-Adakrio" komandoje išsiskyrė Rolandas Žilevičius (26 tšk.) ir Andrius Fiodorovas (9).

Per pusfinalį "Puntukas-Jarimpeksas" 95:94 įveikė "Akademiją-MRU", o "TopSport-Dextera" 82:58 sutriuškino Palangos ekipą.