Moterų Eurolyga: laimėjo net ir išbarsčiusios persvarą

2006 12 22 0:00
TEO ekipos vyriausiasis treneris Algirdas Paulauskas pasibaigus mačui su "MKB Euroleasing" gyrė ekipos lyderę Jurgitą Štreimikytę-Virbickienę, padėjusią iškovoti pergalę.
Nuotrauka: © "Lietuvos žinios"

Vilniaus TEO krepšininkės per ketvirtą kėlinį išbarstė 15 taškų persvarą, tačiau vis tiek iškovojo pergalę 65:60 prieš Šoprono "MKB Euroleasing" komandą

Vilniaus TEO krepšininkės, iškovojusios penktą pergalę moterų Eurolygos turnyro A grupės varžybose, labai nudžiugino gerbėjus - išliko trečiojoje turnyro lentelės pozicijoje. "Gaila, kad nelaimėjome 10 taškų skirtumu, tačiau užimta vieta didelės reikšmės neturi - komandos atkrintamosiose varžybose bus išrikiuotos pagal pergales", - pasibaigus rungtynėms su Šoprono "MKB Euroleasing" ekipa iš Vengrijos tvirtino Vilniaus TEO komandos strategas Algirdas Paulauskas.

Sėkmingiau mačą pradėjusios jo auklėtinės puikiai sužaidė antrą kėlinį ir įgijo 13 taškų pranašumą (33:20). Trečio ketvirčio pradžioje po Rimos Valentienės taiklaus dvitaškio metimo TEO pirmavo jau 15 taškų. Tačiau ketvirtą kėlinį sėkmingiau pradėjo vengrės - jos pelnė 10 "sausų" taškų ir netrukus pasivijo šeimininkes. Pergalę vilnietėms lėmė Sandra Valužytė ir Jurgita Štreimikytė-Virbickienė. Šios krepšininkės per lemiamas minutes ėmėsi iniciatyvos ir sugrąžino savo ekipai 7 taškų persvarą (65:58). Vengrės sušvelnino rezultatą, tačiau pasivyti vilniečių nebespėjo.

"Mūsų problema - trumpas atsarginių žaidėjų suolelis. Dėl to ir nepavyko išsaugoti dviženklės persvaros. Džiaugiuosi, jog lemiamais momentais krepšininkės rungtyniavo gerai ir iškovojo pergalę", - pabrėžė Paulauskas. Jis pridūrė, kad žaidėjos stengsis pasinaudoti Kalėdų pertrauka ir padidinti savo fizines galimybes. TEO strategas taip pat teigė, jog krepšininkės gaus keletą laisvų dienų, ir patikino, kad per didžiąsias metų šventes treniruočių tikrai nebus.

Šoprono ekipos vyriausiasis treneris Norbertas Szekely džiaugėsi atkaklia kova ir pareiškė, kad lemiamas jo auklėtinėms buvo antras mačo ketvirtis: "Pirmą rungtynių dalį pasirodėme nekaip, ypač blogai gynėmės. Po pertraukos situacija pagerėjo, tačiau vis tiek pralaimėjome, nes prastai sužaidėme antrą kėlinį. Pabaigoje pasivijome varžoves, bet paskutinėmis mačo minutėmis pernelyg dažnai klydome".

A grupė

TEO - "MKB Euroleasign" 65:60 (15:16, 23:9, 9:9, 18:26). TEO: Štreimikytė-Virbickienė 20 (8 atk. k.), Valužytė 17, Hoffman 13 (10 atk. k.), Douglas 7, Valentienė 5, Bimbaitė 3 (Leučenka). Taiklumas: dvitaškiai 21/46 (45,7 proc.) ir 23/49 (46,9), tritaškiai 3/13 (23,1) ir 3/10 (30), baudos 14/22 (63,6) ir 5/11 (45,5). Atkovoti kamuoliai - 34 ir 36, rezultatyvūs perdavimai - 7 ir 11, perimti kamuoliai - 5 ir 3, klaidos - 6 ir 10, blokuoti metimai - 2 ir 0.

"Wisla Can-Pack" - "USO Basket" 81:70, "Spartak" - "Famila Basket" 85:46.