Moterų Eurolyga: Vengrijoje TEO pritrūko jėgų

2006 11 17 0:00

Vilniaus TEO moterų krepšinio komandai per Eurolygos rungtynes Vengrijoje pritrūko jėgų ir nosies traumą patyrusios Aušros Bimbaitės. Lietuvos čempionės išvykoje rezultatu 76:85 turėjo pripažinti Šoprono "MKB Euroleasing" komandos pranašumą. Tai buvo antroji TEO nesėkmė Eurolygoje per trejas rungtynes.

Sėkmingiau rungtynes pradėjusi TEO ekipa pirmavo beveik du kėlinius, tačiau iniciatyvą perėmusios aikštės šeimininkės netruko išlyginti ir persverti rezultatą. Iki ketvirto kėlinio vidurio "MKB Euroleasing" pirmavo 6-10 taškų skirtumu, tačiau daugiausia Katie Douglas pastangomis TEO ekipa pavijo varžoves. Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti puspenktos minutės po Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės taškų iš po krepšio vilnietėms pavyko išsiveržti į priekį (72:70). Vis dėlto netrukus varžovės atsakė taikliu tritaškiu. Rungtynes vengrės baigė spurtu 13:3 ir šventė trečiąjį laimėjimą iš eilės.

Rungtynių statistika

A grupė

MKB EUROLEASING - TEO 85:76 (20:22, 27:21, 19:16, 19:17). TEO: Douglas 20 (7 atk. k.), Štreimikytė-Virbickienė 17, Hoffman 11, Valužytė 11, Šulčiūtė 10, Valentienė 5, Levčenka 2. Taiklumas: dvitaškiai 24/45 (53,3) ir 21/42 (50), tritaškiai 6/16 (37,5) ir 6/15 (40), baudos 19/24 (79,2) ir 16/25 (64). Atkovoti kamuoliai 33 ir 35, rezultatyvūs perdavimai 21 ir 14, perimti kamuoliai 6 ir 7, klaidos 13 ir 18, blokuoti metimai 1 ir 4. USO - CAN-PACK 88:81.

Rikiuotė: 1. MKB Euroleasing 3/0; 2. USO 2/1; 3. Spartak 2/0; 4. TEO 1/2; 5. Wisla Can-Pack 0/3; 6. Famila Basket 0/2.