Motiejūnas dvigubu dubliu prisidėjo prie pergalės prieš „Suns“

2014 12 07 8:53
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Vėl starto penkete rungtyniavęs Donatas Motiejūnas trenerio pasitikėjimą vertė taškais ir atkovotais kamuoliais, o Hjustono „Rockets“ (16-4) namuose 100:95 (35:18, 25:23, 20:26, 20:28) nugalėjo Fynikso „Suns“ (12-9).

34 minutes žaidęs Motiejūnas pelnė 16 taškų (7/12 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 3 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, prarado 4 kamuolius ir triskart prasižengė.

Jau antrajame ketvirtyje po Trevoro Arizos baudų metimų „Rockets“ persvara buvo triuškinanti 41:20. Mažinti deficitą svečiai pradėjo po didžiosios pertraukos ir po 3 kėlinių ekipas skyrė 13 taškų (47:60).

Likus žaisti 21 sekundę iš „Rockets“ persvaros liko 4 taškai (97:93), tačiau Patrickas Beverly baudų metimais įtvirtino Teksaso ekipos pergalę.

„Rockets“ įtikinamai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (57-40). Vien Motiejūnas, Tarikas Blackas ir Jamesas Hardenas atkovojo 33 kamuolius.

„Rockets“: Trevoras Ariza ir Patrickas Beverly po 19, Donatas Motiejūnas 16 (11 atk. kam.), Jamesas Hardenas 15, Jasonas Terry 13.

„Suns“: Ericas Bledsoe 23, Geraldas Greenas 16, P.J. Tuckeris 15, Goranas Dragičius 13.