Motiejūnas puikiai išnaudojo laiką aikštėje

2013 02 28 8:17

Pirmą kartą karjeroje Donatas Motiejūnas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) rungtynes pradėjo starto penkete. Pirmoje sezono dalyje tik statistu buvęs lietuvis, šiuo metu tampa viena svarbiausių ekipos personų. Motiejūno atstovaujama Hjustono „Rockets“ (31-28) ekipa namuose 107:110 (36:33, 19:22, 25:26, 27:29) apmaudžiai pralaimėjo Milvokio „Bucks“ (28-28) krepšininkams.

Likus žaisti 3 minutes šeimininkai turėjo saugią 6 taškų persvarą (105:99), tačiau Ersanas Ilyasova pelnė du taškus su pražanga, Mike'as Dunleavy smeigė tritaškį ir likus žaisti pusantros minutės rezultatas tapo lygus (105:105).

Vėliau ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir paskutiniąsias 26 sekundes kamuolį kontroliavo „Bucks“ krepšininkai. Iš pradžių prametė Monta Ellis ir Ilyasova, tačiau svečiai dukart sėkmingai atkovojo kamuolį. Ellis su finaline sirena pataikė itin sudėtingą tritaškį ir Milvokio krepšininkai šventė pergalę.

Motiejūnas per 26 minutes pelnė 13 taškų (3/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Bucks“: Monta Ellis 27 (13 rez. perd.), Ersanas Ilyasova 20 (10 atk. kam.), Mike'as Dunleavy 16, J.J. Redickas 14, Johnas Hensonas 12, Larry Sandersas 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 25, Chandleris Parsonsas 20, Omeras Ašikas 16 (22 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 13, Carlosas Delfino 12, Jeremy Linas 10.