Motiejūno komanda per pratęsimą įveikė „Nuggets“

2014 04 07 8:25
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Sunkią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) pasiekė Donato Motiejūno atstovaujama Hjustono „Rockets“ (51-25) ekipa. Jamesas Hardenas surinko 32 taškus, Omeras Ašikas atliko galingą dvigubą dublį, o jų vedama „Rockets“ namuose tik per pratęsimą 130:125 (22:27, 47:25, 19:36, 29:29, 13:8) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (33-44) klubą.

Antrojo kėlinio pabaigoje aikštėje dominavęs Jamesas Hardenas per penkias minutes surinko 10 taškų, Jeremy Linas pridėjo 9 bei „Rockets“ į drabužinę išėjo turėdami triuškinamą – 17 taškų persvarą (69:52).

Po ilgosios pertraukos įspūdingą spurtą 22:4 surengę svečiai sugrąžino intrigą į rungtynes bei po Kennetho Fariedo taiklaus dvitaškio išsiveržė į priekį (83:81).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti dešimt sekundžių Randy Foye realizavo vieną baudą ir „Nuggets“ turėjo trijų taškų persvarą (117:114). Po minutės pertraukėlės aikštėje pasirodęs Hardenas pataikė tritaškį bei išplėšė pratęsimą aikštės šeimininkams (117:117).

Per pratęsimą Chandleris Parsonsas smeigė du tritaškius, Francisco Garcia pridėjo vieną ir Hjustono komanda susigrąžino saugesnį – aštuonių taškų pranašumą (130:122), kuris vėliau tapo pergalingu.

Nuo suolo pakilęs Motiejūnas aikštėje praleido 17 minučių, taškų nepelnė (0/3 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 2 kartus prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Kevino McHale'o vadovaujamai komandai šiose rungtynėse padėti negalėjo traumas patyrę Dwightas Howardas ir Patrickas Beverley.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (10 rez. perd.), Jeremy Linas 19, Omeras Ašikas 18 (23 atk. kam.), Chandleris Parsonsas 15, Isaiahas Canaanas 15, Terrence'as Jonesas 14, Francisco Garcia 11.

„Nuggets“: Evanas Fournieris 26, Aaronas Brooksas 24 (15 rez. perd.), Quincy Milleris 19, Kennethas Fariedas 16 (13 atk. kam.), Timofejus Mozgovas 15, Randy Foye 11.