Motiejūno sugrįžimas į startinį penketą pažymėtas triuškinama „Rockets“ pergale

2015 01 04 8:49

Į Hjustono „Rockets“ (23-10) komandos startinį penketą sugrįžęs Donatas Motiejūnas buvo rezultatyvus, o jo atstovaujama ekipa Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse namuose 115:79 (23:27, 38:22, 33:11, 21:19) sutriuškino Majamio „Heat“ (14-20) klubo krepšininkus.

Motiejūnas iki šio mačo paskutinį kartą rungtynes ne nuo suolo buvo pradėjęs gruodžio 27 dienos susitikime su Memfio „Grizzlies“ komanda, kai „Rockets“ gretose debiutavo Joshas Smithas. Praėjusią naktį Smithas mačą pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Aikštės šeimininkai atitrūko prieš ilgąją pertrauką – dvitaškį antrojo ketvirčio pabaigoje pataikęs Dwyane'as Wade'as buvo sumažinęs „Heat“ klubo atsilikimą iki dviejų taškų (49:51).

Tačiau tuomet Jamesas Hardenas surinko keturis, Patrickas Beverley ir Dwightas Howardas po tris taškus paeiliui bei „sausą“ atkarpą laimėjusi Hjustono komanda į rūbinę išėjo turėdama dviženklę persvarą (61:49).

Trečiąjį kėlinį su dar didesne energija pradėję „Rockets“ ekipos žaidėjai ketvirčio pradžioje spurtavo 16:2 ir po Jameso Hardeno taiklių baudų metimų nutolo nepavejamai (79:53).

24-erių metų Motiejūnas iš viso aikštėje praleido 27 minutes, pelnė 12 taškų (5/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/3 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 28, Dwightas Howardas 23 (13 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 12, Joshas Smithas 12, Corey Breweris 11 Patrickas Beverley 11.

„Heat“: Chrisas Boshas 15, Dwyane'as Wade'as 15, Hassanas Whiteside'as 14, Luolas Dengas 10.