Naudingas D.Sabonio žaidimas nepadėjo laimėti prieš J.Mačiulio ekipą

2014 04 04 9:34

Nesėkmę itin svarbiose Eurolygos "Top 16" etapo E grupės rungtynėse patyrė Mindaugo Kuzminsko ir Domanto Sabonio atstovaujama Malagos "Unicaja" (5/8) komanda. Po šio mačo paaiškėjo, kad andalūzai liko už atkrintamųjų varžybų borto.

Ketvirtadienį Joano Plazos auklėtiniai svečiuose 60:69 (12:19, 16:14, 13:22, 19:14) nusileido Graikijos čempionui Atėnų "Panathinaikos" (7/6) klubui su Jonu Mačiuliu.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Dimitris Diamantidis, kurio sąskaitoje - 13 taškų (3/4 dvit., 2/2 trit.) 6 rezultatyvūs perdavimai, 8 išprovokuotos pražangos ir 31 naudingumo balas. 10 taškų pridėjo Stephane'as Lasme (4/5 dvit.), po 8 - Michaelas Bramosas ir Ramelas Curry.

J.Mačiulis per 22 minutes įmetė 5 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo "bloką", po kartą prasižengė ir privertė prasižengti varžovą.

Svečiams Vladimiras Stimačas (5 atk. kam., 2 bl.) pelnė 12, Franas Vazquezas (5 atk. kam.) ir Jaysonas Grangeris - po 8 taškus.

D.Sabonis per 16 su puse minutės įmetė 7 taškus (2/4 dvit., 3/4 baudų), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 11 naudingumo balų.

M.Kuzminskas per 16 aikštelėje praleistų minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, gavo "bloką" ir dusyk suklydo.

Kiti ketvirtadienio rezultatai:

E grupė:

Vitorijos "Laboral Kutxa" - Stambulo "Fenerbahce Ulker" (L.Kleiza - 9 tšk.) 95:73