2007 06 22 0:00

KREPŠINIS.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalininkas "Šiaulių" klubas, ateinantį sezoną debiutuosiantis ULEB taurės turnyre, pasirašė sutartį su 29 metų 177 cm ūgio gynėju Tomu Rinkevičiumi. Žemiausias LKL žaidėjas praėjusį sezoną atstovavo

Kėdainių "Nevėžiui". Vidutiniškai per rungtynes T.Rinkevičius pelnydavo 12,6 taško, atlikdavo 3,4 rezultatyvaus perdavimo, po krepšiu atkovodavo 2,6 ir perimdavo 1,6 kamuolio.

FUTBOLAS.

Pirmą kartą surengto pasaulio salės futbolo taurės turnyro nugalėtoja ir pagrindinio prizo savininke tapo varžybų šeimininkė Rusijos rinktinė - ji finale 5:1 sutriuškino planetos salės futbolo čempionus Paragvajaus futbolininkus. Bronzą iškovojo Baltarusijos ekipa, 1:0 įveikusi Argentinos komandą.

KULTŪRIZMAS.

Lietuvos kultūrizmo ir fizinės parengties (vadinamojo fitneso) meistrai Italijoje bei Vokietijoje vykusiose Europos pirmenybėse neliko be apdovanojimų. Per WPF kūno rengybos čempionatą Italijoje Kauno klubo "Geležiniai žmonės" auklėtinė Indrė Lasmanavičiūtė apgynė čempionės titulą fizinės parengties kategorijoje ir buvo pripažinta absoliučia varžybų nugalėtoja. Vokietijoje vykusiame Senojo žemyno kultūrizmo čempionate pagal WABBA versiją Linas Kričala (klubas "D'Atlantis") iškovojo Europos fizinės parengties čempiono vardą.

ŽOLĖS RIEDULYS.

Per antrąsias Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybių finalo rungtynes Vilniaus HFTC klubas ketvirtadienį svečiuose 1:0 (0:0) įveikė septynių pastarųjų čempionatų nugalėtoją Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" komandą ir dabar serijos iki trijų pergalių varžybose pirmauja 2:0. Pirmą mačą išvakarėse čempionių titulo siekiančios vilnietės laimėjo 2:1. Trečiosios finalo rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį Vilniuje.