2007 06 26 0:00

KREPŠINIS.

Kinijoje vykstančiame II pasaulio kurčiųjų krepšinio čempionate įspūdingą pergalę penkių ekipų B grupės moterų turnyre iškovojo Lietuvos rinktinė, pirmadienį 134:22 sutriuškinusi autsaiderę Honkongo ekipą. Iškovojusios antrąją pergalę iš trijų galimų lietuvės pakilo į trečiąją vietą grupėje ir tęsia kovą dėl kelialapio į kitą etapą. Vyrų rinktinė į jį pateko jau anksčiau, kai D grupėje užėmė pirmąją vietą.

Ketvirtosiose Ispanijos ACB krepšinio lygos finalo rungtynėse ULEB taurės savininkas Madrido "Real" klubas sekmadienį svečiuose 82:71 nugalėjo "Winterthur FC Barcelonos" komandą ir, laimėjęs seriją iki trijų pergalių rezultatu 3:1, po septynerių metų pertraukos tapo šalies čempionu.

Šeštą kartą iš eilės ir keturioliktą kartą klubo istorijoje Serbijos vyrų krepšinio čempione tapo ir teisę dalyvauti ULEB Eurolygoje iškovojo Belgrado "Partizan" komanda. Ji sekmadienį per ketvirtas finalo rungtynes 84:67 įveikė Belgrado "Crvena Zvezdos" komandą ir laimėjo rungtynių seriją iki trijų pergalių 3:1.

LENGVOJI ATLETIKA.

Sekmadienį Danijoje pasibaigusiose Europos lengvosios atletikos taurės II lygos varžybose Lietuvos moterų rinktinė užėmė antrąją vietą ir iškovojo kelialapį į pirmąją lygą, o vyrų komanda liko šeštoji. Europos lengvosios atletikos taurės varžybas vėl laimėjo Rusijos moterys ir Prancūzijos vyrai.

BEISBOLAS.

Lietuvos beisbolo pirmenybėse sekmadienį šeštąją pergalę iškovojo keturių komandų turnyro lyderė Utenos "Vėtra", Vilniuje 14:7 nugalėjusi antrojoje vietoje esantį vietos "Juodąjį vikingą" (3 pergalės ir 3 pralaimėjimai). Čempionės titulą ginanti Kauno "Lituanica" (4/5) namie 4:6 nusileido pirmenybių autsaiderei Vilniaus "BK Vilnius-Logipolija" (2/4) ekipai ir dabar žengia trečia.

ŠACHMATAI.

Sekmadienį Italijoje pasibaigusiose III Europos Sąjungos asmeninėse šachmatų pirmenybėse aukštą septintąją vietą užėmė Šarūnas Šulskis (ELO koeficientas 2533). Jis surinko 7 taškus iš 10 galimų. Europos Sąjungos pirmenybių čempionu tapo serbas Nikola Sedlakas (2575), surinkęs 8 taškus ir tik pagal papildomus rodiklius aplenkęs taip pat 8 taškus surinkusį Italijos atstovą Michelę Godeną

(2558).

AUTOKROSAS.

Vokietijoje įvykusio Europos automobilių kroso čempionato ketvirtojo etapo nugalėtoju tapo Šakių TSK atstovas Nerijus Naujokaitis su "Volkswagen Golf Turbo". Tai antroji iš eilės Lietuvos atstovo pergalė, po kurios jis tapo vienvaldžiu čempionato lyderiu (66 tšk.). Antrąją poziciją Europos čempionate užima dar vienas Lietuvos atstovas - Paulius Pleskovas (55 tšk.).