2007 07 14 0:00

DVIRAČIŲ SPORTAS.

Daugiadienių dviratininkių lenktynių "Giro d'Italia" lyderė ir nugalėtojos titulą ginanti "Equipe Nurnberger Versicherung" komandos narė Edita Pučinskaitė šeštajame 128,7 km etape finišavo penkiolikta, Diana Žiliūtė ("Safi-Pasta Zara Manhattan") - 28-a. Bendrojoje įskaitoje pirmaujanti E.Pučinskaitė prieš šveicarę Nicole Brandli tebeturi 18 sekundžių pranašumą. D.Žiliūtė - 27-ta, Rasa Polikevičiūtė - 31-a.

PLAUKIMAS.

Lazdynų laisvalaikio centro baseine Vilniuje surengtame Lietuvos plaukimo čempionate užfiksuoti du šalies suaugusiųjų rekordai - Vytautas Janušaitis 400 m laisvuoju stiliumi nuplaukė per 3 min. 55,41 sek., o Rugilė Mileišytė 100 m distancijoje nugara sugaišo 1 min. 05,92 sekundės.

ŠACHMATAI.

Per atvirąjį Airijos šachmatų čempionatą vilnietis Eduardas Rozentalis (ELO koeficientas 2578) su airiu Brianu Kelly (2480) ir anglu Stuartu Conquestu (2546) pasidalijo 3-6-ąją vietas. Visi trys 52 dalyvių turnyre surinko po 6,5 taško iš 9 galimų. Nugalėtojų anglų Nicholaso Perto (2507) ir Marko Hebdeno (2520) sąskaitose - po 7 taškus.

FUTBOLAS.

Lietuvos futbolo rinktinės ir Rusijos Ramenskojės "Saturn" komandos gynėjui Rolandui Džiaukštui Miunchene (Vokietija) atlikta klubo operacija. Kol kas neaišku, ar 29 metų žaidėjas šį sezoną grįš į aikštę.

TENISAS.

ITF serijos "Bella Cup 2007" moterų teniso turnyro (prizų fondas 25 tūkst. dolerių) Lenkijoje vienetų varžybų aštuntfinalyje penktoji raketė Lina Stančiūtė 3:6, 1:6 pralaimėjo Kazachstano atstovei Aminai Rachim ir pasitraukė iš tolesnės kovos.

KREPŠINIS.

Ketvirtą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vasaros lygoje Las Vegase (JAV) iškovojo Dalaso "Mavericks" (4/0) klubas su Renaldu Seibučiu, trečiadienį 98:94 įveikęs Hiustono "Rockets" (1/1) ekipą, kurioje rungtyniauja Antanas Kavaliauskas. R.Seibutis pelnė 9 taškus, A.Kavaliauskas - 2.