2007 07 21 0:00

KREPŠINIS.

Novi Sade (Serbija) vykstančiame pasaulio jaunių (iki 19 metų) krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė, treniruojama Rūtenio Paulausko, vakar 127:74 laimėjo prieš Pietų Korėjos atstovus ir dabar kovos dėl 9-osios vietos su mačo tarp Kinijos ir Kanados rinktinių nugalėtoja.

* 24 metų 204 cm ūgio "Šiaulių" komandos puolėjas Tadas Klimavičius pasirašė sutartį su Larisos "Olympia" (Graikija). Praėjusį sezoną "Olympia" pasiekė Graikijos čempionato ketvirtfinalį, kur nusileido Salonikų "Aris". T.Klimavičius buvo vienas "Šiaulių" ekipos lyderių - LKL pirmenybėse pelnydavo 12,7 taško ir atkovodavo 6,2 kamuolio, o SEB BBL pirmenybėse - atitinkamai 10,5 ir 5,5.

FUTBOLAS.

Kanadoje vykstančio pasaulio jaunių (iki 20 metų) futbolo čempionato finale sekmadienį žais Argentinos ir Čekijos rinktinės.

Tai paaiškėjo po ketvirtadienį įvykusio antrojo pusfinalio susitikimo, kuriame Argentina 3:0 (1:0) sutriuškino bendraamžius iš Čilės. Pirmajame pusfinalyje Čekija 2:0 (2:0) nugalėjo Austriją.

ŠACHMATAI.

Plungėje vykstančio tarptautinio tradicinio "Plungė 2007" šachmatų turnyro lyderiu po šešių ratų tapo Matas Narmontas (ELO koeficientas - 2327). Surinkęs 5 taškus iš 6 galimų jis pustaškiu lenkia tris šachmatininkus - Airidą Savicką (2363), Vaidą Sakalauską (2403) ir Tomą Duboviką (2162).

DVIRAČIŲ SPORTAS.

Vienuoliktąjį 94-ųjų prestižinių "Tour de France" dviratininkų lenktynių etapą ketvirtadienį laimėjo šeštąjį kartą šiose lenktynėse dalyvaujantis, tačiau pirmą pergalę etapuose iškovojęs Pietų Afrikos Respublikos atstovas Robertas Hunteris.

Bendrojoje "Tour de France" dviratininkų lenktynių įskaitoje lyderių trejetas nepakito - pirmauja danas Michaelis Rasmusenas, daugiau kaip 3,5 minutės lenkiantis ispanus Alejandro Valaverdę ir Ibaną Mayo. Beje, pirmaujantis M.Rasmusenas pašalintas iš Danijos rinktinės už tai, kad kelis kartus ignoravo antidopingo pareigūnų prašymus pranešti savo buvimo vietą.

STALO TENISAS.

Slovakijoje vykstančio Europos jaunių (iki 18 metų) stalo teniso čempionato mišrių dvejetų varžybose Matas Skučys ir Ieva Venslavičiūtė antrajame rate 3:2 (12:10, 8:11, 12:14, 11:2, 11:7) įveikė baltarusius Andrejų Kolesovą ir Nataliją Žyškevič ir pateko į trečiąjį ratą, ten jų varžovai vakar buvo austras Martinas Strofas ir rumunė Andreea Dospina.