2007 11 13 0:00

FUTBOLAS.

Baltijos futbolo lygos nugalėtoja tapo Benjamino Zelkevičiaus treniruojama Latvijos vicečempionė Liepojos "Metalurgs" ekipa su Tomu Tamošausku ir Dariumi Miceika. Ji sekmadienį per atsakomąsias finalo rungtynes namie 5:1 (1:1) sutriuškino šalies čempionus "Ventspils" futbolininkus. Pirmąsias finalo rungtynes ketvirtadienį išvykoje "Metalurgs" komanda laimėjo 3:1.

KREPŠINIS.

Penktą pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo antrąją vietą užimantis čempionas Kauno "Žalgiris". Jis sekmadienį išvykoje 95:73 (24:20, 21:23, 33:14, 17:16) įveikė Panevėžio "Techaso" ekipą. 24 taškus nugalėtojams pelnė Paulius Jankūnas, 14 - Goranas Jurakas. Iš šeimininkų sėkmingiausiai rungtyniavo Mindaugas Budzinauskas ir Christopheris Hillas (po 17 tšk.).

* Sekmadienį paaiškėjo dar trys Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vyrų mažosios taurės turnyro antrojo etapo dalyvės: prie Palangos "Naglio-Adakrio", Kauno "KKM-Aisčių", Kauno "TopSport" ir Vilniaus "Ryto fanų" komandų prisidėjo Vilniaus "Akademijos-MRU", Tauragės "Bremenos" bei Kauno "Antrinio perdirbimo" klubai.

DZIUDO.

Suomijoje vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre (Judo Finnish Open 2007) sidabro medalį svorio kategorijoje iki 78 kg iškovojo Raimonda Gedutytė. Lietuvos sportininkė nugalėjo amerikietes Katie Mocco ir Niną Cutro-Kelly, privertė pasiduoti vengrę Moniką Stampf, o lemiamą kovą pralaimėjo nugalėtoja tapusiai britei Emmai Fletcher.

LEDO RITULYS.

Keturių komandų EIHC turnyre Norvegijoje Lietuvos rinktinė užėmė trečiąją vietą. Ji iškovojo vieną pergalę bei patyrė du pralaimėjimus. Sekmadienį lietuviai 0:6 (0:4, 0:0, 0:2) turėjo pripažinti pergalingai turnyrą baigusios ir nugalėtoja tapusios Baltarusijos komandos pranašumą.

RANKINIS.

Europos rankinio federacijos (EHF) taurės moterų turnyro šešioliktfinalio atsakomąsias rungtynes Lietuvos čempionė Vilniaus "VPU Šviesos-Eglės" ekipa išvykoje 26:46 (14:22) pralaimėjo Ankaros "Milli Piyango SK" (Turkija) komandai bei pasitraukė iš tolesnių varžybų.

ČIUOŽIMAS.

Italijoje vykusiose tradicinėse "Alta Valtellina Trophy 2007" greitojo čiuožimo trumpuoju taku jaunių varžybose antrąją vietą užėmė Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinė Agnė Sereikaitė.