2007 12 07 0:00

KREPŠINIS.

Algirdui Braziui nepavyko įsitvirtinti Ukrainos čempionų komandoje. Mariupolio "Azovmaš" klubas trečiadienį paskelbė, kad lietuvis atleidžiamas iš vyriausiojo trenerio pareigų. Laikinai jo postą užims buvęs asistentas Sergejus Zavalinas. A.Brazys vyriausiuoju Mariupolio komandos treneriu tapo spalio 8 dieną, kai pakeitė dėl sveikatos problemų pasitraukusį Rimą Girskį. Praėjusį sezoną strategas treniravo Tartu "Rock" ekipą, kurią atvedė į Estijos čempionų sostą.

* Naudingiausiu Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elito diviziono lapkričio mėnesio žaidėju pripažintas Valmieros "Valmiera" (Latvija) klubo vidurio puolėjas Vladimiras Štimacas. Naudingiausiu jis išrinktas ir spalio mėnesį.

* Pirmosios į Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro trečiąjį etapą iškopė dvi Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandos - Mažeikių "Mažeikiai" ir Anykščių "Puntukas-Jarimpeksas".

LEDO RITULYS.

Aštuntąją pergalę iš eilės NHL čempionate iškovojo ir taškų skaičiumi (po 32) Rytų konferencijos Atlanto pogrupio lyderius Fildelfijos "Flyers" ir Niujorko "Rangers" klubus pasivijo Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" ekipa. Trečiadienį namuose "Devils" po pratęsimo 4:3 (0:3, 2:0, 1:0, 1:0) nugalėjo Bostono "Bruins" komandą.

* Darius Lelėnas įmušė įvartį po Dariaus Pliskausko rezultatyvaus perdavimo, o dviejų lietuvių Liepojos "Metalurgs" klubas per atvirojo Latvijos "Samsung premjerligas" ledo ritulio čempionato reguliariojo sezono mačą svečiuose 3:2 (1:1,1:1, 1:0) įveikė čempionės titulą ginančią Rygos "Riga 2000" komandą.

TENISAS.

Pergalingai neoficialiose planetos jaunių teniso pirmenybėse (Orange Bowl Tennis Championships 2007) Floridos valstijoje (JAV) žaidžia septyniolikmetis Ričardas Berankis. Per aštuoniolikmečių vienetų turnyro antrojo rato mačą antras pagal reitingą Lietuvos tenisininkas 6:3, 6:4 nugalėjo bendraamžį Jose Hernandezą iš Dominikos Respublikos ir pateko į aštuntfinalį. Dvejetų varžybose kartu su britu Danieliu Coxu žaidęs Lietuvos tenisininkas pirmajame rate 6:1, 6:2 sutriuškino kroatus Silvio Dadičių ir Luką Someną, o ketvirtfinalyje atsisakė žaisti prieš amerikiečius Deviną Brittoną ir Ryaną Harrisoną bei pasitraukė iš turnyro.