2007 12 08 0:00

TENISAS.

Floridos valstijoje (JAV) vykstančiose neoficialiose planetos jaunių teniso pirmenybėse ("Orange Bowl Tennis Championships 2007") dalyvaujantis septyniolikmetis Ričardas Berankis pateko į ketvirtfinalį. Per aštuoniolikmečių vienetų turnyrą antras pagal reitingą Lietuvos tenisininkas aštuntfinalyje 6:3, 6:7 (4:7), 6:1 nugalėjo penkiolikmetį Indijos tenisininką Yukį Bhambrį, kuris buvo tryliktas pagal skirstymą šiose varžybose.

DVIRAČIŲ SPORTAS.

Kinijos sostinėje vyksta 2007-2008 metų sezono antrasis planetos dviračių treko taurės varžybų etapas. Per jį 5-ąją vietą moterų asmeninėse 3 kilometrų persekiojimo lenktynėse tarp 33 dalyvių užėmė Vilija Sereikaitė. Lietuvė distanciją įveikė per 3 min. 38,356 sekundės. Kita Lietuvos dviratininkės Svetlana Paulikaitė (3:54,043 sek.) tenkinosi 29-ąja pozicija.

BIATLONAS.

Per trečiąjį Europos biatlono taurės varžybų etapą Austrijoje 38-ąją vietą jaunimo merginų 12,5 kilometro asmeninėse lenktynėse užėmė Lina Kreivėnaitė. Iš 70 finišavusių sportininkių kita Lietuvos atstovė Anastasija Baranovskaja liko 52-a, o Liudmila Kolosova - 64-a.

LEDO RITULYS.

Pirmą įvartį Rusijos ledo ritulio superlygoje pelnė Darius Kasparaitis. Antrąją vietą užimantis Sankt Peterburgo ASK (72 tšk.), kuriam lietuvis atstovauja, per XXXIV turą namie 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) įveikė ketvirtoje vietoje esantį Maskvos CSKA (61 tšk.). Sank Peterburgo ekipai tai buvo ketvirta pergalė iš eilės.

KREPŠINIS.

Per sėkmingiausias šio NBA sezono rungtynes Linas Kleiza pelnė 23 taškus, o lietuvio Denverio "Nuggets" klubas ketvirtadienį svečiuose 122:109 (39:32, 25:24, 34:36, 24:17) nugalėjo Dalaso "Mavericks" krepšininkus. 30 minučių žaidęs Linas pataikė 3 tritaškius iš 5, 5 dvitaškius iš 9 ir visus 4 baudų metimus.