2007 12 27 0:00

ČEMPIONĖ.

Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Iveta Dapkutė laimėjo neoficialųjį pasaulio jaunių keturiolikmečių čempionatą - tarptautinį turnyrą (Junior Orange Bowl 46th Intl. Tennis Championships) Floridos valstijoje (JAV). Merginų vienetų varžybų finale trenerio Šarūno Kulnio auklėtinė 6:0, 6:4 nugalėjo šeimininkę Monicą Puig ir iškovojo reikšmingiausią pergalę per savo karjerą. I.Dapkutė tapo pirmąja Lietuvos tenisininke, kuriai pavyko laimėti "Orange Bowl" pirmenybes. Dukart šiame čempionate triumfavo perspektyviausias Lietuvos tenisininkas septyniolikmetis Ričardas Berankis. 2004 metais jis nugalėjo keturiolikmečių, o šiemet - aštuoniolikmečių vienetų turnyre.

PERDAVIMAS.

Dvyliktą rezultatyvų perdavimą per 35-as NHL čempionato rungtynes atliko Dainius Zubrus, o lietuvio atstovaujamas Niu Džersio "Devils" klubas svečiuose 3:1 (0:1, 0:0, 3:0) nugalėjo Edmontono "Oilers" ledo ritulininkus.

D.Zubrus per 16 žaidimo minučių dukart metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių. Kitą dieną "Devils" svečiuose po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) įveikė Kalgario "Flames" ledo ritulininkus. Lietuvis per 17 su puse žaidimo minutės kartą metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo vieną varžovo metimą bei antrame kėlinyje gavo dvi baudos minutes. Be 12 rezultatyvių perdavimų, šiame sezone Lietuvos ledo ritulininkas įmušė 6 įvarčius bei surinko 18 baudos minučių.

PIRMOJI.

Pirmą pergalę po 27 pralaimėjimų iš eilės atviro Latvijos "Samsung premjerligas" ledo ritulio čempionate iškovojo autsaideriai Elektrėnų "Energijos" (3 tšk.) ledo ritulininkai. Elektrėniškiai namie 4:2 (1:2, 1:0, 2:0) nugalėjo šeštojoje vietoje esančius Daugpilio "Latgale" (32 tšk.) ledo ritulininkus su keturiais lietuviais. Nugalėtojams įvarčius įmušė Petras Nausėda (11:44), Rolandas Aliukonis (27:33), Mindaugas Kieras (50:34) ir Martynas Šlikas (57:22).

MOTERYS.

Dvyliktą pergalę per keturioliktas Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynes iškovojo antrąją vietą užimantis Rygos TTT klubas. Latvijos sostinės ekipa namie 75:50 (22:5, 19:24, 23:10, 11:11) sutriuškino penktąją vietą užimančias Klaipėdos "Lemminkainen" (7 pergalės ir 7 pralaimėjimai) krepšininkes.