2008 04 15 0:00

ŠIUOLAIKINĖ PENKIAKOVĖ.

Ispanijos sostinėje pasibaigusiame planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų ketvirtajame etape du medalius sekmadienį iškovojo Lietuvos atstovai. Sidabrą pelnė Andrejus Zadneprovskis (5492 tšk.), o bronza atiteko Edvinui Krungolcui (5440). Aukso medalį iškovojo vengras Gaboras Baloghas (5556). Į finalą nepatekęs Justinas Kinderis (3968) tenkinosi 44 vieta tarp 78 dalyvių.

TENISAS.

Deviso taurės turnyro - pasaulio vyrų teniso komandinių pirmenybių - pusfinalyje rugsėjo 19-21 dienomis susitiks Ispanijos ir JAV rinktinės bei Rusijos ir Argentinos ekipos. Sekmadienį pasibaigusiuose ketvirtfinalio mačuose Vokietija pralaimėjo Ispanijai 1:4, JAV įveikė Prancūziją 4:1, Rusija - Čekiją 3:2, Argentina - Švediją 4:1.

* Floridos valstijoje (JAV) pasibaigusį WTA serijos moterų teniso turnyrą "Bausch & Lomb Championships" laimėjo 20-metė rusė Marija Šarapova, finale 7:6 (9:7), 6:3 ji šventė pergalę prieš 19-metę slovakę Dominiką Cibulkovą. Tai buvo 19-as rusės laimėtas WTA serijos turnyras jos karjeroje ir pirmasis grunto aikštelėse. Be pagrindinio prizo, nugalėtojai atiteko 95,5 tūkst. JAV dolerių čekis.

LEDO RITULYS.

Pirmąją pergalę trečiosiose NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas, sekmadienį svečiuose per pratęsimą 4:3 (1:1, 2:1, 0:1, 1:0) jis įveikė Niujorko "Rangers" ekipą, kuri serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:1.

KREPŠINIS.

FIBA Eurolygos moterų krepšinio turnyro nugalėtojomis antrus metus iš eilės tapo Maskvos srities "Spartak" (Rusija) krepšininkės. Jos finalo ketverto turnyro lemiamose rungtynėse 75:60 (24:14, 19:13, 17:15, 15:18) nugalėjo šeimininkę Brno "Gambrinus SIKA" (Čekija) komandą. Trečioji vieta atiteko Jekaterinburgo UMMC (Rusija) komandai, kuri mažajame finale po dramatiškos kovos 70:69 nugalėjo Prancūzijos pirmenybių lyderes Buržo "Basket" krepšininkes.

ŠACHMATAI.

Tarptautinio greitųjų šachmatų turnyro nugalėtoju tapo kaunietis Šarūnas Šulskis (ELO koeficientas 2555), surinkęs 7,5 taško iš 9 galimų. Antroji vieta turnyre atiteko taip pat 7,5 taško surinkusiam latviui Artūrui Neikšanui (2470), trečias tarp 77 turnyro dalyvių su 7 taškais buvo kitas Latvijos šachmatininkas Vadimas Daškevičius (2331).