NAUJIENŲ SPRINTAS

2008 11 10 0:00

KREPŠINIS.

Penktą pergalę septintose Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje užimantis Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" klubas, svečiuose 106:97 (32:27, 22:30, 20:20, 32:20) jis nugalėjo Čikagos "Bulls" (3 pergalės ir 4 pralaimėjimai) komandą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 16 taškų, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo bei dukart prasižengė.

* Penktą nesėkmę iš eilės patyrė absoliutus Rytų konferencijos autsaideris Dariaus Songailos Vašingtono "Wizards" (0 ir 5) klubas, svečiuose 81:106 (21:27, 18:31, 19:26, 23:22) jis nusileido Orlando "Magic" (4 pergalės ir 2 pralaimėjimai) komandai.

Lietuvis per 6 minutes į arenos šeimininkų krepšį įmetė 2 taškus, perėmė 2 kamuolius, po kartą suklydo bei prasižengė.

REGBIS.

Pergale 2011 metų pasaulio atrankos ir Europos regbio čempionato 3A diviziono penkių komandų turnyrą pradėjo Lietuvos vyrų rinktinė, šeštadienį išvykoje 26:10 (21:5) ji įveikė Andoros ekipą.

6 taškus nugalėtojams pelnė Gediminas Marcišauskas, po 5 - Gediminas Liutkus, Aleksandras Čiuchlėjus, Mindaugas Grigas ir Kęstutis Marcišauskas.

Lapkričio 15 dieną antrąsias turnyro rungtynes Lietuvos ekipa namuose žais su Šveicarijos regbio rinktine.

BOKSAS.

Aurimas Naudžius tapo trečiuoju Lietuvos boksininku (iš šešių), pasitraukusiu iš Europos bokso pirmenybių Anglijoje.

Svorio kategorijos iki 60 kg aštuntfinalyje A.Naudžius 4:10 pralaimėjo prancūzui Rachidui Azzedine'ui.

Anksčiau pralaimėjimus patyrė ir iš tolesnės kovos čempionate pasitraukė Janas Romanovskis (69 kg) ir Donatas Bondorovas (75 kg), o kovą dėl medalių aštuntfinaliuose tęs Egidijus Kavaliauskas (64 kg), Daugirdas Šemiotas (81 kg) ir Vitalijus Subačius (91 kg).

LEDO RITULYS.

Šeštą pralaimėjimą tryliktose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas, kuris turėdamas 16 taškų Rytų konferencijos Atlanto divizione užima trečiąją vietą.

"Devils" ledo ritulininkai svečiuose 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) nusileido Detroito "Red Wings" (20 tšk.) komandai.

Lietuvis per 15 žaidimo minučių kartą metė į varžovų vartus ir pirmajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.