2008 11 20 0:00

KREPŠINIS.

Septintą pergalę vienuoliktose NBA rungtynėse iškovojo Lino Kleizos Denverio "Nuggets" klubas, namie 114:105 nugalėjęs Milvokio "Bucks" (5/7) ekipą. Lietuvis buvo rezultatyviausias - per 29 minutes pelnė 25 taškus.

Aštuntą pergalę iš eilės ir devintą per 11-tą mačą pelnė Klivlendo "Cavaliers" klubas, svečiuose 106:82 sutriuškinęs Naujojo Džersio "Nets" (4/6) komandą. Nugalėtojams Žydrūnas Ilgauskas pelnė 13 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Dariaus Songailos klubas Vašingtono "Wizards" (2 ir 6) namie 87:94 pralaimėjo Majamio "Heat" (6/5). Lietuvis per 7 minutes pelnė 3 taškus.

RANKINIS.

Vienintelėse Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynėse Vilniaus "Eastcon AG-Vilniaus kolegija" namie 39:30 nugalėjo Utenos KKSC ekipą ir su 17 taškų po 11 rungtynių tapo 7 komandų turnyro lydere. Utenos KKSC, turinti 2 taškus, lieka septinta.

FUTBOLAS.

Buvęs Brazilijos futbolo rinktinės puolėjas 32-ejų Ronaldo gali baigti futbolininko karjerą dėl kairiojo kelio traumos, kurią patyrė žaisdamas "AC Milan" gretose vasario mėnesį. Į aikštę Ronaldo grįžo tik šios savaitės pradžioje - jis 22 minutes žaidė labdaros mače Maroke. Ronaldo kontraktas su "AC Milan" baigėsi vasarą. Italijos elitinės lygos klubo "Siena" siūlytą sutartį brazilas atmetė, o kitų klubų pasiūlymų nesulaukė.

OLIMPIADA.

Stringant Rusijos kurortinio miesto Sočio pasirengimui 2014 metų žiemos olimpinėms žaidynėms, Austrijos miestas Zalcburgas paskelbė, kad yra pasirengęs perimti žiemos olimpiados organizavimą iš rusų. Sočyje kol kas statoma tik 20 iš 250 žaidynėms reikalingų objektų. Artimiausios žiemos olimpinės žaidynės 2010 metais vyks Vankuveryje (Kanada).

GERIAUSIEJI.

Pekino olimpinius čempionus dešimtkovininką Bryaną Clay'ų ir disko metikę Stephanie Brown Trafton JAV lengvosios atletikos federacija pripažino geriausiais sezono lengvaatlečiais.