2009 03 07 0:00

DIDVYRĖ. Vilniuje vykusių pirmųjų sporto klubo COSMA taurės lengvosios atletikos varžybų didvyre tapo šešiolikmetė vilnietė Airinė Palšytė, trečiuoju bandymu peršokusi kartelę iškeltą į 186 cm aukštį ir pagerinusi šalies geriausią sezono rezultatą bei keturių amžiaus grupių (16, 17, 18 ir 19 metų) Lietuvos rekordą.

BURTAI. Penktadienį ištraukti 2008-2009 metų sezono LFF taurės turnyro pusfinalio burtai. Taurės savininkas Kauno FBK "Kaunas" pusfinalyje susitiks su I lygos nugalėtoju Tauragės "Tauru", o Marijampolės "Sūduva" žais su Šilutės "Šilutės" vienuolike. Pirmosios rungtynės balandžio 8 dieną bus žaidžiamos Kaune ir Marijampolėje.

NAUDINGIAUSIAS. ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro Top 16 varžybų penktosios savaitės naudingiausio žaidėjo titulą pasidalijo po 33 naudingumo balus surinkę amerikiečiai Michaelas Hallas (Milano "Armani Jeans", Italija) ir Charlesas Gainesas (Tel Avivo "Maccabi Electra").

REITINGAS. Antrą kartą šiemet paskelbtame tarptautinės stalo teniso federacijos žaidėjų reitinge Europos moterų čempionė Rūta Paškauskienė iš 48-os vietos smuktelėjo į 49-ą. Jos įskaitinių taškų suma - 11 838,50 taško - per mėnesį nepakito. Lina Misikonytė iš 207 pozicijos nukrito į 208-ąją. Lydere išlieka olimpinė čempionė kinė Yining Zhang (12 825,00 tšk.).

SUGRĮŽO. Išsigydęs kairės kojos kelio raiščių traumą trečiadienį po trylikos mėnesių pertraukos į futbolo aikštę išbėgo buvęs Brazilijos futbolo rinktinės puolėjas 32-ejų Ronaldo. Jo dabartinis "Corinthians" klubas Brazilijos taurės turnyro mače išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo "Itumbiara" komandą. Buvęs Milano "Inter" (Italija) klubo puolėjas Ronaldo aikštėje pasirodė 66 minutę, tačiau iki mačo pabaigos niekuo nenustebino.

ORIENTAVIMASIS. Japonijoje vykstančiame pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate Ramūnė Arlauskienė ketvirtadienį ilgojoje trasoje finišavo šešiolikta, o išvakarėse trumpojoje buvo trylikta. Aukso medalį ilgojoje trasoje iškovojo rusė Anastasija Kravčenko. Iš viso finišavo 34 sportininkės (startavo 37). Vyrų varžybose ilgojoje trasoje geriausiai iš lietuvių pasirodė 27-ąją vietą užėmęs Regimantas Kavaliauskas. Čempionu tapo rusas Andrejus Lamovas.