2009 03 09 0:00

FUTBOLAS. Deividas Šemberas įmušė įvartį, o jo Maskvos CSKA klubas ketvirtą kartą iškovojo Rusijos futbolo Supertaurę, šeštadienį Maskvos "Lužnikų" stadione po pratęsimo 2:1 (1:0, 1:1) įveikęs šalies čempionę Kazanės "Rubin" vienuolikę. Visas 120 minučių žaidęs D.Šemberas, kuris 94 minutę buvo įspėtas, pirmo kėlinio pabaigoje (43 min.) efektingu tolimu smūgiu išvedė šalies taurės laimėtoją CSKA komandą į priekį. Antro kėlinio viduryje Romanas Šaronovas (62 min.) išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį pratęsimo antrame kėlinuke įmušė čekas Tomašas Necidas. CSKA futbolininkai Rusijos Supertaurę iškovojo 2004, 2006 ir 2007 metais.

PLAUKIMAS. Jungtinėse Amerikos Valstijose vykstančiose "Austin" Grand Prix plaukimo varžybose 19-metė vilnietė Raminta Dvariškytė 100 m krūtine įveikė per 1 min. 10,63 sek. ir 0,05 sek. pagerino daugiau kaip 28 metus gyvavusį bei olimpinei čempionei Linai Kačiušytei priklausiusį šalies rekordą. R.Dvariškytė 100 m nuotolyje finišavo penkta, o nugalėjo amerikietė Keri Hehn (1:08,89). 200 m krūtine distancijoje lietuvė sugaišo 2 min. 32,68 sek. ir buvo ketvirta. Pirmąją vietą pasidalijo amerikietės Elizabeth Tinnon ir Laura Sogar (abi 2:31,73).

KREPŠINIS. Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliariojo sezono rungtynėse aštuonių ekipų turnyro lyderė Vilniaus TEO komanda (26 pergalės/0 pralaimėjimų) namie 77:73 (20:15, 16:21, 21:19, 20:18) įveikė antrojoje vietoje esantį Marijampolės "Arvi" klubą (22/4) ir tarpusavio mačuose šiame sezone laimėjo ketvirtą kartą. Nugalėtojoms 21 tašką pelnė Gintarė Petronytė, 18 - Daina Staugaitienė, 16 įmetė ir 12 kamuolių atkovojo Crystal Langhorne. "Arvi" ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Lazanne Murphy (18 tšk.) ir Ala Muravskaja (17).

RANKINIS. Lietuvos moterų rankinio rinktinė savaitgalį išvykoje pralaimėjo abejas draugiškas rungtynes Baltarusijos komandai. Pirmąją kovą Minske lietuvaitės pralaimėjo 25:32 (11:21). 6 įvarčius šioje dvikovoje įmetė Indrė Mockevičiūtė, po 5 - Lina Abramauskaitė ir Auksė Rukaitė. Kitame mače Lietuvos rankininkės baltarusėms nusileido didesniu skirtumu - 23:35 (11:18). Sėkmingiausiai šį kartą žaidė Daiva Aleksandravičiūtė (5 įv.), Eglė Alėšiūnaitė ir Justina Balzarevičiūtė (po 4).