2009 04 23 0:00

MOTERYS. Vilniaus TEO moterų krepšinio komanda sparčiai artėja prie Lietuvos čempionato aukso. Vakar per antrąsias finalo serijos iki trijų pergalių rungtynes vilnietės išvykoje 68:61 palaužė Marijampolės "Arvi" komandą ir pirmauja 2:0.

Pirmąją dvikovą TEO namie laimėjo 79:52. Trečioji ir galbūt paskutinė komandų akistata rytoj vyks Vilniuje.

NBA. Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato atkrintamosiose rungtynėse Klivlendo "Cavaliers" klubas su Žydrūnu Ilgausku namie 94:82 (23:14, 23:18, 31:18, 17:32) vėl nugalėjo Detroito "Pistons" krepšininkus ir Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.

Lietuvis nugalėtojams per 29 minutes pelnė 12 taškų (2-5/12, 1-2/3) ir atkovojo 5 kamuolius.

NHL. Ketvirtosiose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse nepasisekė Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubui. "Velniai" išvykoje po paskutinę mačo minutę praleisto įvarčio 3:4 (0:2, 1:1, 2:1) nusileido Karolinos "Hurricanes" ledo ritulininkams, kurie išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:2. D.Zubrus per šį mačą kartą nesėkmingai metė į varžovų vartus ir gavo dvi baudos minutes.

DZIUDO. Per Estijoje vykusį planetos jaunimo dziudo taurės varžybų etapą aštuoni Lietuvos jaunimo rinktinės nariai laimėjo medalius.

Auksą iškovojo Justina Valvonytė (iki 48 kg), sidabru pasipuošė Rūta Mažeikaitė (48 kg) ir Giedrė Šileikaitė (78 kg), o bronzos medaliai įteikti Aurelijai Gotto (52 kg), Justinai Skačkauskaitei (57 kg), Renaldai Gedutytei (70 kg), Ernestui Rachmangulovui (81 kg) bei Žilvinui Zabarskui (+100 kg).

FUTBOLAS. Trečiąją vietą Italijos antrojo (Serie B) futbolo diviziono 22 komandų turnyre užimantis Tomo Danilevičiaus "Livorno" (59 tšk.) klubas iškovojo įspūdingą pergalę, antradienį svečiuose 4:0 (2:0) sutriuškinęs autsaiderius "Treviso" (31 tšk.) futbolininkus.

Nuo mačo pradžios žaidusį Lietuvos rinktinės puolėją 63 minutę pakeitė Gastonas Cellerino. Italijos antrojoje futbolo lygoje pirmauja "Bari" (69 tšk.) vienuolikė, lenkianti "Parma" (66 taškai) komandą.