2009 09 02 0:00

KINIJON. Virginijus Praškevičius karjerą tęs Kinijoje. 35 metų 206 cm ūgio puolėjas pasirašė sutartį su Sianjango "Tan Tan" klubu, kurį treniruos Rytis Vaišvila. Praėjusį sezoną V.Praškevičius atstovaudamas "Šiauliams" LKL čempionate pelnė po 11,3 taško ir atkovodavo po 5,7 kamuolio.

NENUGALIMAS. Pirmadienį prasidėjo paskutinės šio sezono "Didžiojo kirčio" serijos teniso varžybos - atvirosios JAV teniso pirmenybės (US Open), kurių prizų fondą sudaro 21,6 mln. JAV dolerių. Šeštojo nugalėtojo titulo iš eilės šiame turnyre siekiantis favoritas bei pajėgiausias pasaulio tenisininkas šveicaras Rogeris Federeris 6:1, 6:3, 7:5 nugalėjo korto šeimininką Deviną Brittoną bei šių čempionatų istorijoje iškovojo jau 35-tą pergalę iš eilės. Penkiolikos "Didžiojo kirčio" titulų savininko šveicaro varžovu antrajame rate bus vokietis Simonas Greulis.

SMUKTELĖJO. Prestižinių daugiadienių "Vuelta a Espana" dviratininkų lenktynių trečiajame etape finišavo kartu su pagrindine grupe, tačiau iš 99 į 108-ąją vietą bendrojoje įskaitoje nukrito "Cervelo TestTeam" komandos narys Ignatas Konovalovas. 189,7 km distanciją Lietuvos dviratininkas įveikė per 4 valandas 41 minutę 1 sekundę ir finiše buvo 72-as. Bendrojoje įskaitoje I.Konovalovas nuo lenktynių lyderio šveicaro Fabiano Cancellaros atsilieka 52 sekundes.

ĮSPĖTAS. Du taškus Rusijos pirmosios futbolo lygos rungtynėse prarado bei iš septintosios vietos į aštuntąją nukrito Arūno Klimavičiaus Jekaterinburgo "Ural" (41 tšk.) klubas, 28 turo rungtynes išvykoje su antrojoje pozicijoje esančia Vladikaukazo "Alanija" (50 tšk.) baigęs lygiosiomis 0:0. Visą mačą žaidęs Lietuvos rinktinės gynėjas 46 min. buvo įspėtas.

PRIĖMĖ. Elektrėnų "Energijos" ledo ritulio komanda kitą sezoną vėl dalyvaus atvirajame Latvijos čempionate. Toks sprendimas buvo priimtas pirmadienį Rygoje vykusiame Latvijos ledo ritulio federacijos vykdomojo komiteto posėdyje.

TALENTAS. 15 metų Justas Tamulis tapo "Sprite" gatvės krepšinio talentų varžybų pagrindinio prizo laimėtoju. Kėdainiškiui atiteko 17 tūkstančių litų vertės stipendija - tai trenerių konsultacijos, aprangos komplektas, maisto papildai bei kiti krepšininko karjerai reikalingi dalykai.