2009 11 30 0:00

ANTRAS. 340 vietą ATP klasifikacijoje užimančiam devyniolikmečiui Ričardui Berankiui nepavyko laimėti Dominikos Respublikoje pasibaigusio ITF serijos "F1 Futures" vyrų teniso turnyro. Šeštadienį finale antras pagal reitingą turnyre Lietuvos tenisininkas, kuris už patekimą į finalą pelnė devynis įskaitinius ATP klasifikacijos taškus, 5:7, 1:6 turėjo pripažinti 29-erių aikštyno šeimininko Victoro Estrellos (ATP-288) pranašumą.

FINALAS. 2009 metų sezono aštuonių pajėgiausių planetos tenisininkų turnyro "ATP World Tour Finals" Londone (Anglija) vienetų varžybų finalą sekmadienį laimėjo šeštoji raketė 28-erių rusas Nikolajus Davydenka. Jis 6:3, 6:4 įveikė penktą pagal reitingą 21 metų argentinietį Juaną Martiną Del Potro. Šeštadienį pusfinaliuose N.Davydenka 6:2, 4:6, 7:5 įveikė pajėgiausią planetos tenisininką šveicarą Roger Federerį, o J.M.Del Potro 6:7 (1:7), 6:3, 7:6 (7:3) šventė pergalę prieš švedą Robiną Soderlingą.

SIDABRAS. Indijoje vykstančių IWAS (Tarptautinė sporto invalidų vežimėliuose ir žmonių su amputuotomis galūnėmis federacija) planetos žaidynių lengvosios atletikos varžybų sidabrą iškovojo Irena Perminienė. Lietuvos atstovė antrąją vietą užėmė 600 g ieties metime iš vežimėlio - 12,60 m.

NEPRAŠOVĖ. 2009-2010 metų sezono tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės varžybos Švedijoje moterų 7,5 km sprinto rungtyje puikiai pasirodė Diana Rasimovičiūtė. Ji nė karto nesuklydo šaudykloje ir tarp 114 dalyvių finišavo septinta - 23 minutės 36 sekundės.

TAURĖ. Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) DnB NORD Mažosios taurės savininke antrus metus iš eilės tapo Mažeikių "Mažeikiai", šeštadienį per finalo ketverto lemiamas rungtynes 66:56 (15:20, 20:5, 11:15, 20:16) įveikusi Molėtų "Ežerūno-Kario" krepšininkus. Trečią vietą užėmė Palangos "Naglios-Adakrio" krepšininkai, mažajame finale 105:67 (36:12, 25:7, 21:28, 23:20) sutriuškinę Kauno "TopSport-ArxBalticos-Policijos" ekipą.

NBA. Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate penktadienį Klivlendo "Cavaliers" su Žydrūnu Ilgausku išvykoje 87:94 (19:26, 24:32, 28:24, 16:12) nusileido Šarlotės "Bobcats" ekipai (lietuvis pelnė 5 taškus), o šeštadienį namie 111:95 (35:26, 33:29, 19:24, 24:16) įveikė Dalaso "Mavericks" komandą (Ž.Ilgauskas nežaidė).