2010 01 15 0:00

BIATLONAS. Penktajame šio sezono pasaulio biatlono taurės varžybų etape Vokietijoje 19 vietą moterų 7,5 sprinto rungtyje užėmė Diana Rasimovičiūtė. Kartą suklydusi šaudykloje Lietuvos biatlonininkė distanciją įveikė per 25 min. 27,9 sek. Bendrojoje įskaitoje (po 10 rungčių iš 25) D.Rasimovičiūtė su 63 įskaitiniais taškais iš 48 vietos pakilo į 40.

TENISAS. Devyniolikmetis Ričardas Berankis iškopė į Ekvadore (Pietų Amerika) vykstančio ATP "Challenger Tour" serijos teniso turnyro vienetų varžybų ketvirtfinalį. Aštuntfinalyje jis 6:3, 7:6 (7:3) palaužė 28-erių argentinietį Sebastieną Decoudo.

ELIMINAVO. Per atsakomąsias Ispanijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio rungtynes "Sevilla" su Mariumi Stankevičiumi namie 0:1 nusileido šalies čempionei bei taurės savininkei "Barcelonai", tačiau pateko į turnyro ketvirtfinalį, nes pirmąjį susitikimą svečiuose laimėjo 2:1.

NBA. Dvidešimtą pergalę per 37-as Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynes iškovojo Naujojo Orleano "Hornets", namie 108:94 (28:25, 22:23, 28:22, 30:24) įveikę Los Andželo "Clippers" komandą. Nugalėtojams Darius Songaila pelnė 6 taškus.

LENGVOJI. Atvirosiose Vilniaus uždarųjų patalpų lengvosios atletikos pirmenybėse pirmą varžybų atskirų rungčių nugalėtojais tapo: 60 m - Lina Grinčikaitė (7,37 sek.) ir Rytis Sakalauskas (6,76 sek.); 400 m - Rita Balčiauskaitė (58,56) ir Artūras Kulnis (50,45); 1500 m - Eglė Balčiūnaitė (4:24,99) ir Petras Gliebus (4:06,51); tolis - Asta Daukšaitė (6,08 m) ir Kęstutis Žukas (6,70 m); rutulys - Virmantė Vaičekonytė (13,60) ir Paulius Luožys (17,44).

TRENERIAI. Kauno "Aisčių" komanda ėmėsi permainų. Trečiadienį ekipą paliko vyriausiasis treneris Darius Dikčius ir trenerio asistentas Kazys Maksvytis. Į vyriausiojo trenerio postą stojo pernai Kauno komandą "Kaunas Triobet" treniravęs Rimvydas Samulėnas. Kol kas jis dirbs vienas. "Aisčiai" šį sezoną yra LKL autsaideriai, iš 12 rungtynių laimėjo tik 2. D.Dikčius Kauno "Aisčių" ekipą treniravo kelis pastaruosius sezonus, 2008-2009 m. sezoną su šia ekipa pateko į BBL Iššūkio taurės ir LKF Didžiosios Taurės finalinius ketvertus, o praėjusią vasarą kartu su jaunučiais (U-16) tapo Kaune vykusių Europos pirmenybių vicečempionais.