2010 01 16 0:00

IŠKRITO. Atsakomosiose Europos taurės moterų krepšinio turnyro šešioliktfinalio rungtynėse Klaipėdos "Lemminkainen" komanda svečiuose 68:83 pralaimėjo Dėro "Seat" (Vengrija) klubui ir pasitraukė iš varžybų. Pirmąsias rungtynes savo aikštėje klaipėdietės varžovėms pralaimėjo 60:74. Iš viso šio sezono Europos taurės turnyre "Lemminkainen" krepšininkės iškovojo dvi pergales ir patyrė šešis pralaimėjimus.

TENISAS. Australijoje vykstančiame moterų bei vyrų "Medibank International Sydney" teniso turnyre (bendras prizų fondas 972 500 JAV dolerių) moterų finalą antrus metus iš eilės laimėjo rusė Jelena

Dementjeva, kuri lemiamoje dvikovoje 6:3, 6:2 nugalėjo amerikietę Sereną Williams. Be pagrindinio prizo, J.Dementjevai atiteko 98,5 tūkst. JAV dolerių čekis ir 470 WTA reitingo taškų. Vyrų finale šiandien susikaus prancūzas Richard'as Gasquet ir Marcosas Baghdatis iš Kipro.

PUSFINALYJE. Sėkmingai Pietų Amerikoje žaidžiantis devyniolikmetis Ričardas Berankis iškopė į Ekvadore vykstančio ATP "Challenger Tour" serijos turnyro pusfinalį. Pajėgiausių pasaulio tenisininkų klasifikacijoje 276 vietą užimantis R.Berankis ketvirtfinalyje 6:3, 6:3 nugalėjo 29-erių argentinietį Diego Junqueirą (193). Turnyro prizų fondas - 35 tūkst. JAV dolerių.

DAKARAS. Pietų Amerikoje vykstančio Dakaro ralio dvyliktąjį etapą automobilių klasėje ketvirtadienį laimėjo lenktynių lyderis, buvęs pasaulio autoralio čempionas ispanas Carlosas Sainzas ("Volkswagen").

Jis pirmauja ir bendroje įskaitoje - likus dviem etapams iki ralio pabaigos persvarą prieš antrojoje vietoje esantį Nasserą Al-Attiyahą (Kataras, "Volkswagen") jis padidino iki 5 min. 20 sekundžių. Nugalėtojo titulą ginantis Ginielis De Villiersas ("Volkswagen") iš Pietų Afrikos dvyliktajame etape finišavo devintas, o bendrojoje įskaitoje išlieka septintas. Motociklų klasėje ketvirtadienį nugalėjo čilietis Francisco Loezas ("Aprilia"). Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis prancūzas Cyrilas Despres (KTM), nors ir liko aštuntas, bendrojoje įskaitoje artimiausią persekiotoją į antrąją vietą pakilusį Francisco Lopezą jis lenkia daugiau nei valanda. Ketvirtas etape finišavęs titulą ginantis ispanas Marcas Coma bendrojoje įskaitoje išlieka šešioliktas.

MAŽUTIS. 28-erių 180 cm ūgio Lietuvos krepšinio rinktinės įžaidėjas Andrius Mažutis karjerą tęs Turkijoje - šešiolikos ekipų šalies čempionate keturioliktąją vietą užimančiame Antalijos klube "Kepez Belediye", kuris atsisakė trijų žaidėjų paslaugų. Iki sezono pabaigos ten žaisiantis lietuvis šį sezoną kartu su treneriu Ramūnu Butautu pradėjo bankrutavusio Donecko klubo "Doneck" (Ukraina) gretose.

NBA. Vienuoliktą nesėkmę Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Rytų konferencijos lyderis Klivlendo "Cavaliers" klubas su Žydrūnu Ilgausku - svečiuose 96:97 nusileido aštuntoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esantiems Jutos "Jazz" (22 pergalės ir 17 pralaimėjimų) krepšininkams. Lietuvis Centriniame divizione pirmaujančiai ekipai per 20 min. pelnė 1 tašką.