2010 02 22 0:00

TRAUMA. 199-ą vietą pajėgiausių pasaulio tenisininkų klasifikacijoje užimantis Ričardas Berankis ATP serijos turnyro (Delray Beach International Tennis Championships) JAV nebaigė vienetų kvalifikacijos pirmojo rato mačo su Carlosu Salamancu (ATP-177) iš Kolumbijos dėl traumos ir pasitraukė iš tolesnės kovos - 7:5, 6:7 (4:7), 1:4.

KARTIS. JAV vykusiose uždarųjų patalpų "KSU Open" lengvosios atletikos varžybose, kurias rengė Kanzaso valstijos universitetas, Darius Draudvila su kartimi įveikė 4,75 m aukštį. Tai geriausias sezono rezultatas tarp Lietuvos šuolininkų su kartimi. Dviem kitiems turnyre JAV dalyvavusiems lietuviams nepasisekė. Mantas Šilkauskas nebaigė 60 m barjerinio bėgimo, o Tomui Kirieliui rutulio stūmimo sektoriuje nebuvo užfiksuotas nė vienas rezultatas.

TAURĖ. Aštuntą kartą klubo istorijoje - po aštuonerių metų pertraukos - Graikijos vyrų krepšinio taurę iškovojo vicečempionė Pirėjo "Olympiacos" komanda su Linu Kleiza. Šeštadienį finale Pirjo krepšininkai 68:64 (15:18, 22:13, 13:11, 18:22) įveikė pastarųjų penkerių metų prizo savininkę bei šalies čempionę Atėnų "Panathinaikos" ekipą su Šarūnu Jasikevičiumi. Per 35 minutes L.Kleiza pelnė 12 taškų, atkovojo 8 bei perėmė 4 kamuolius. Tik 3 minutes žaidusio Š.Jasikevičiaus sąskaitoje - 2 taškai.

LKL. Dešimtą pergalę per šešioliktas "Kalnapilio-Lietuvos krepšinio lygos" (LKL) čempionato rungtynes debiutantas Utenos "Juventus". Ketvirtą vietą užimantys uteniškiai namie 95:73 (27:16, 30:8, 19:22, 19:27) nugalėjo Panevėžio "Techasą" (8/10), kuris yra šeštas. 25 taškus nugalėtojams pelnė Jonas Elvikis, iš svečių sėkmingiausiai žaidė Vaidotas Volkus (22 tšk.).

MOTERYS. Lietuvos moterų krepšinio lygoje ir toliau dvivaldystė: pergales iškovojo abi lyderės Vilniaus TEO ir Cėsių "Cesis". Daugkartinės šalies čempionės TEO krepšininkės 86:41 (26:13, 19:9, 21:13, 20:6) įveikė Vilniaus MRU žaidėjas ir iškovojo dvidešimtą pergalę iš 22 galimų. Tiek pat pergalių turi ir "Cesis", svečiuose 98:62 (31:18, 23:19, 18:14, 26:11) įveikusi Kauno "LKKA-Aistes". Kiti rezultatai: Kauno "Laisvė" - Klaipėdos "Lemminkainen" 74:81 (16:25, 19:21, 18:15, 21:20), Šiaulių "Rūta" - Marijampolės LAMMKK 65:51 (11:13, 16:12, 21:9, 17:17).

LYDERĖS. Vienuoliktą pergalę per dvyliktas Lietuvos moterų tinklinio čempionato rungtynes iškovojo bei vienvalde lydere tapo Vilniaus "SM Tauro VTC" (23 tšk.) komanda, šeštadienį 3:2 įveikusi antrojoje pozicijoje esančią Lietuvos jaunių rinktinę (22 tšk.). Trečiąją vietą su 21 tašku užima vicečempionės Kauno "Heksos" tinklininkės.