2010 03 19 0:00

KREPŠINIS. Dvidešimt pirmą pralaimėjimą 28-ose Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse iškovojo ir šeštąją vietą reguliariajame sezone užėmė Vilniaus MRU ekipa. Ji užvakar namie 50:75 pralaimėjo į ketvirtąją poziciją pakilusioms Kauno "LKKA-Aisčių" (16 pergalių ir 12 pralaimėjimų) krepšininkėms. Aštuonių komandų turnyre pirmauja daugkartinė šalies čempionė Vilniaus TEO komanda ir Cėsių "Cesis" (po 24/3), o trečiąją vietą užima Klaipėdos "Lemminkainen" (17/10) krepšininkės.

ATSISTATYDINO. Po skaudžiausio Didžiosios Britanijos istorijoje pralaimėjimo lietuviams 2:3 Daviso taurės - pasaulio vyrų teniso komandinių pirmenybių Europos ir Afrikos zonos antrosios grupės mače britų komandos kapitonas 55 metų Johnas Lloydas nutarė atsistatydinti. Geriausias britų tenisininkas, ketvirtoji pasaulio raketė škotas Andy Murray'us pareiškė, kad Didžiosios Britanijos teniso asociacija, rinkdama naują kapitoną, pasitartų su žaidėjais. Liepos mėnesį britų rinktinė dėl išlikimo antrojoje grupėje kausis su Turkijos komanda.

BIATLONAS. Ketvirtadienį Norvegijoje prasidėjo priešpaskutinis 2009-2010 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų etapas. 42 vietą moterų 7,5 km sprinto rungtyje tarp 89 dalyvių užėmė Diana Rasimovičiūtė, kuri dukart suklydo šaudykloje, o finiše 2 minutes 18,9 sek. pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai vokietei Simonei Hauswald (20:42,4; 0 klaidų šaudykloje). Bendrojoje planetos taurės biatlono varžybų įskaitoje (po 21 rungties iš 25) D.Rasimovičiūtė, turinti 97 įskaitinius taškus, tebėra 47-a. Pirmauja vokietė Magdalena Neuner (757 tšk.).

ŽALGIRIS. Nemuno saloje statomi Kauno pramogų ir sporto rūmai vadinsis Žalgirio vardu. Idėjai šiuo vardu pavadinti areną, minint 600-ąsias Žalgirio mūšio metines, po ilgų diskusijų pritarė ketvirtadienį posėdžiavusi Kauno miesto savivaldybės taryba.

DVIRAČIAI. Belgijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse 29 vietą užėmė "Palmans-Cras" komandos narys Egidijus Juodvalkis. 192,9 km distancijoje Lietuvos dviratininkas finišavo kartu su pagrindine grupe, lenktynių nugalėtoju tapo belgas Jensas Keukeleire.