2010 04 03 0:00

TENISAS. Floridos valstijoje (JAV) surengto ATP ir WTA teniso turnyro "Sony Ericsson Open" (bendras prizų fondas 9 mln. JAV dolerių) moterų varžybų finale dėl pagrindinio prizo, 700 tūkst. dolerių čekio bei 1000 WTA taškų šiandien susikaus ketvirtojo nugalėtojos titulo siekianti amerikietė Venus Williams (3) ir belgė Kim Clijsters (14). V.Williams pusfinalyje 6:3, 6:4 nugalėjo prancūzę Marion Bartoli, o K.Clijsters 6:2, 6:7 (3:7), 7:6 (8:6) įveikė tėvynainę Justine Henin. Vyrų varžybų ketvirtfinalyje švedas Robinas Soderlingas (5) nugalėjo rusą Michailą Južną (13) - 6:1, 6:4 ir pusfinalyje susikaus su čeku Tomašu Berdychu (16), eliminavusiu ispaną Fernando Verdasco (10) - 4:6, 7:6 (7:5), 6:4. Kitame pusfinalyje žais ispanas Rafaelis Nadalis (4) ir amerikietis Andy Roddickas (6). Be pagrindinio prizo, vyrų varžybų nugalėtojui atiteks 605,5 tūkst. dolerių čekis bei 1000 ATP taškų.

KREPŠINIS. Paskutiniąja Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalininke tapo Kauno komanda "LKKA-Aistės", kuri trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse savo aikštelėje po pratęsimo 62:61 įveikė Kauno "Laisvę" ir laimėjo seriją 2:1. "LKKA-Aistės" pirmąją ketvirfinalio kovą namie laimėjo 58:55, o svečiuose pralaimėjo 66:75. "LKKA-Aistės" pusfinalyje žais su čempionių titulą ginančiomis LMKL reguliariojo sezono nugalėtojomis Vilniaus TEO krepšininkėmis. Kita pusfinalio dvikova vyks tarp Klaipėdos "Lemminkainen" ir Cėsių ekipos "Cesis" (Latvija).

JAPONĖS. Lietuvoje viešinti Japonijos jaunių merginų (iki 18 metų) rinktinė iškovojo tris pergales iš eilės. Vakar sostinėje viešnios 59:49 nugalėjo šeštąją vietą Lietuvos moterų krepšinio lygos reguliariajame sezone užėmusią Vilniaus MRU ekipą, užvakar Kaune 75:58 įveikė jungtinę "LKKA-Aisčių" ir "LKKA-Kauno" komandą, o pirmajame draugiškame mače Druskininkuose 95:78 šventė pergalę prieš Kauno "Laisvę".