2010 04 06 0:00

TENISAS. Floridos valstijoje (JAV) pasibaigusio tarptautinio teniso turnyro "Sony Ericsson Open" vyrų vienetų varžybų nugalėtoju antrą kartą per savo karjerą tapo 27-erių amerikietis Andy'is Roddickas, pakartojęs 2004 metų triumfą. Sekmadienį finale jis 7:5, 6:4 nugalėjo čeką Tomašą Berdychą bei laimėjo jau 29-ąjį ATP serijos teniso turnyrą per savo karjerą.

Moterų vienetų varžybų nugalėtoja antrą kartą per savo karjerą - po penkerių metų pertraukos - tapo belgė Kim Clijsters. Finale ji per 58 minutes 6:2, 6:1 sutriuškino triskart (1998, 1999 bei 2001) šio turnyro nugalėtoją trečiąją raketę amerikietę Venus Williams.

JAUNIMAS. Kauno "Žalgirio" jaunimo krepšinio komanda Vilagarsijoje (Ispanija) pasibaigusiame šešių ekipų tarptautiniame turnyre užėmė antrąją vietą. Šeštadienį finale žalgiriečiai 67:78 (19:17, 15:17, 17:27, 16:17) nusileido Železniko FMP (Serbija) bendraamžiams. 19 taškų kauniečiams pelnė Žygimantas Janavičius, 14 - Siimas Sanderis Vene, 12 - Adomas Drungilas, 11 - Šarūnas Vasiliauskas.

ĮVARTIS I. Devintą įvartį per 47-as Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynes pelnė bei keturioliktą rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio "Devils" klubas 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) nugalėjo Karolinos "Hurricanes" ekipą ir su 97 taškais pakilo į antrąją vietą Rytų konferencijoje.

ĮVARTIS II. 41-ą tašką per Škotijos futbolo čempionato XXXII turo rungtynes pelnė šeštąją vietą dvylikos komandų turnyre užimanti Edinburgo "Hearts". Svečiuose "Hearts" futbolininkai mačą su "St. Mirren" baigė lygiosiomis 1:1 (0:1). Antro kėlinio pradžioje (47 min.) rezultatą išlygino Marius Žaliūkas. Tai buvo pirmasis visas rungtynes žaidusio Lietuvos futbolininko įvartis "Hearts" gretose per 16 šio sezono mačų.

PUSFINALIAI. Nacionalinės krepšinio lygos čempionate prasidėjo pusfinalio varžybos, kur komandos kovoja iki trijų pergalių. Pirmųjų rungtynių rezultatai: Palangos "Naglis-Adakris" - Pakruojo "Meresta" 95:73 (33:18, 19:15, 21:14, 22:26), Mažeikių "Mažeikiai" - Jonavos "Triobet Malsta" 86:91 (20:20, 18:25, 24:25, 24:21).

NUGALĖTOJAS. Dvidešimt antrą nesėkmę per 77-as Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė čempionas bei Vakarų konferencijos lyderis Los Andželo "Lakers" klubas, sekmadienį namie 81:100 (24:24, 16:26, 19:19, 22:33) nusileidęs San Antonijaus "Spurs" krepšininkams. Ši "Lakers" nesėkmė lėmė, kad reguliariojo sezono nugalėtojo titulą bei savo arenos pranašumą visuose atkrintamųjų varžybų etapuose užsitikrino Rytų konferencijos bei absoliutus NBA lyderė Klivlendo "Cavaliers" su Žydrūnu Ilgausku.