2010 04 23 0:00

TENISAS. Graikijoje vykstančio ATP "Challenger Tour" serijos vyrų teniso turnyro (prizų fondas - 85 tūkst. eurų) pirmajame rate nesėkmę patyrė devyniolikametis Ričardas Berankis. Po kvalifikacinių varžybų į pagrindinį turnyrą patekęs devyniolikmetis Lietuvos tenisininkas (ATP reitinge 199-as) 5:7, 6:4, 4:6 pralaimėjo 33-ejų vokiečiui Raineriui Schuettleriui. Beje, trečiame sete lietuvis pirmavo rezultatu 4:2. R.Berankis šiame turnyre uždirbo 885 eurus ir 5 ATP taškus.

DZIUDO. Austrijos sostinėje Vienoje vykstantį Europos dziudo imtynių čempionatą, kuriame dalyvauja 6 mūsų šalies atletai, nesėkme pradėjo Albertas Techovas (iki 60 kg). Jis per pirmą kovą nusileido prancūzui Sofiane'ui Milousui ir pasitraukė iš turnyro.

PRIPAŽINIMAS. ULEB Eurolygos finalo ketverto turnyre, kuris gegužės 7-9 dienomis vyks Paryžiuje, teisėjaus ir vilnietis Romualdas Brazauskas. Jam tai bus šeštasis Eurolygos finalo ketverto turnyras nuo 2001-2002 metų sezono. Finalo ketverto turnyro pusfinaliuose jėgas išmėgins "Barcelona" (Ispanija) ir Maskvos CSKA (Rusija) su Ramūnu Šiškausku bei Belgrado "Partizan" (Serbija) ir Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) su Linu Kleiza.

GERIAUSIAS. Geriausiu Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) 2009-2010 metų sezono treneriu išrinktas ir Redo Auerbacho prizo savininku tapo Scottas Brooksas, vadovaujantis Oklahomos "Thunder" klubo krepšininkams. Jo vadovaujama komanda pirmą kartą pateko į NBA atkrintamąsias varžybas, tačiau Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją iki keturių pergalių 0:2 pralaimi čempionui Los Andželo "Lakers" klubui.

BOKSAS. Tradicinį tarptautinį Felikso Štammo atminimo bokso turnyrą Lenkijoje sėkmingai pradėjo Eugenijus Tutkus (iki 91 kg). Jis ketvirtfinalio dvikovoje 1:0 įveikė lenką Tomaszą Duszaką ir pateko į pusfinalį.

DVIRAČIAI. Belgijoje vykusiose "La Fleche Wallone Feminine" dviratininkių lenktynėse 40-ta finišavo "Safi-Pasta Zara Manhattan" komandos narė Rasa Leleivytė. Ji 104 km distancijoje sugaišo 3 val. 3 min. 31 sek. ir finiše 2:04 sek. pralaimėjo nugalėtoja tapusiai britei Emmai Pooley.