2010 05 03 0:00

BURĖS. Tarptautinėje "Semaine Olympique Francaise" buriavimo regatoje Prancūzijoje nugalėtoja "Laser Radial" klasėje tapo Aušra Milevičiūtė, per aštuonis plaukimus surinkusi 38 baudos balus. Aštunta buvo 2008 metų Pekino žaidynių vicečempionė Gintarė Scheidt (61 baudos balas). Trečioji Lietuvos buriuotoja Viktorija Andrulytė (76 baudos balai) tarp 80 "Laser Radial" klasės dalyvių užėmė 19 vietą.

BADMINTONAS. Pajėgiausias Lietuvos badmintonininkas 26-erių Kęstutis Navickas (pasaulyje - 59-as) Monrealyje (Kanada) laimėjo turnyrą "Atwater Canadian International Challenge" (prizų fondas 30 tūkst. Kanados dolerių - apie 78 tūkst. litų). Lietuvis finale 21:16, 18:21, 21:14 įveikė 35-ąją pasaulio raketę prancūzą Brice Leverdezą.

ŠACHMATAI. Penktadienį pasibaigusių Lietuvos vyrų šachmatų pirmenybių nugalėtoju tapo vilnietis Vidmantas Mališauskas (ELO koeficientas 2491), surinkęs 7 taškus iš 9 galimų. Moterų čempionato (16 dalyvių) nugalėtoja tapo 8 taškus iš 9 galimų surinkusi vilnietė Vesta Kalvytė (2052).

NBA. Pirmosiose Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalio iki keturių pergalių rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas Klivlendo "Cavaliers" klubas su Žydrūnu Ilgausku šeštadienį namie 101:93 nugalėjo Bostono "Celtics" krepšininkus. Antrąsias rungtynes komandos šiandien žais vėl Klivlende.

RANKINIS. Trečiosiose Lietuvos moterų rankinio lygos mažojo finalo rungtynėse Panevėžio "KKSC-Slimeka" rankininkės namie 21:20 (14:10) nugalėjo Kauno rajono HC "Garliava-STIHL" ekipą ir, laimėjusios seriją iki trijų pergalių 3:0 iškovojo šalies pirmenybių bronzą.

Trečiosiose didžiojo finalo serijos rungtynėse šalies reguliariojo sezono nugalėtoja čempionės titulą ginanti Vilniaus VPU "Šviesa-Eglė" vakar 27:26 (13:12) nugalėjo vicečempionę Vilniaus "Eastcon AG-Vilniaus kolegiją" ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 2:1. Ketvirtąsias rungtynes komandos žais gegužės 6 dieną.

TENISAS. Italijos sostinėje surengtame ATP "Masters" serijos vyrų teniso turnyre "Internazionali BNL d'Italia", kurio prizų fondas 2 mln. 227 tūkst. eurų, Latvijos tenisininkas Ernestas Gulbis pusfinalyje po permainingos kovos 4:6, 6:3, 4:6 pralaimėjo titulą gynusiam ispanui Rafaeliui Nadaliui, kuris vakar finale susitiko su tėvynainiu Davidu Ferreru.

STALO TENISAS. Ketvirtą pergalę 2009-2012 metų Europos tautų lygos (JOOLA European Nations League) moterų stalo teniso turnyro penktajame mače iškovojo Lietuvos rinktinė. Savaitgalį išvykoje lietuvės 3:2 nugalėjo antrą nesėkmę patyrusią bei ketvirtojoje pozicijoje esančią Graikijos ekipą. Mūsų šalies atstovės išlieka trečiojo pagal pajėgumą diviziono A grupės lyderėmis. Taškus pelnė Lina Misikonytė, Eglė Stuckytė ir Ievos Jucevičiūtės bei E.Stuckytės duetas.

CIURICHAS. Šveicarijos miestas Ciurichas šeštadienį oficialiai tapo 2014 metų Europos lengvosios atletikos čempionato sostine. Senojo žemyno pirmenybės vyks renovuotame 28 340 vietų stadione "Letzigrund". Iki šiol Europos lengvosios atletikos čempionas Šveicarijoje vyko tik vieną kartą - 1954-aisiais Berne.