2010 05 25 0:00

TENISAS. Paryžiuje vykstančiame "Grand Slam" serijos teniso turnyre - atvirajame Prancūzijos čempionate (prizų fondas 15,5 mln. eurų) pasaulio moterų teniso lyderės amerikietės Serenos Williams ir šveicarės Stefanie Voegele pirmojo rato dvikova vakar baigėsi pirmosios pergale 7:6 (7:2), 6:2. Iš vyrų varžybų jau po pirmojo rato pasitraukė latvis Ernestas Gulbis, dėl traumos atsisakęs tęsti kovą su prancūzu Julienu Benneteau, šiam pirmaujant 6:4, 6:2, 1:0. Titulą ginanti pirmoji pasaulio raketė šveicaras Roger Federeris vakar 6:4, 6:1, 6:2 nugalėjo australą Peterį Luczaką, o serbas Novakas Džokovičius (3) irgi šventė pirmąją pergalę, laimėjęs prieš Jevgenijų Koroliovą (Kazachstanas) - 6:1, 3:6, 6:1, 6:3.

ĮVARTIS. Bydgoščiuje vykusiose Lenkijos futbolo taurės finalo rungtynėse Balstogės ekipa "Jagiellonia" 1:0 (0:0) įveikė Ščecino komandą "Pogon" ir pirmą kartą iškovojo šalies taurę. Pergalingą įvartį antrojo kėlinio pradžioje įmušė visą susitikimą žaidęs Andrius Skerla. Lietuvio įvartis "Jagiellonia" futbolininkams garantavo kelialapį į Europos lygos turnyrą.

NHL. Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Vakarų konferencijos čempionu tapo ir į Stenlio taurės varžybų finalą po aštuoniolikos metų pertraukos pateko Čikagos "Blackhawks" klubas, jis laimėjo seriją 4:0 prieš San Chosė "Sharks" komandą. Rytų konferencijos finalo serijoje Filadelfijos klubas "Flyers" laimi prieš Monrealio "Canadiens" 3:1.

STALO TENISAS. Maskvoje (Rusija) vykstančiame pasaulio stalo teniso komandiniame čempionate vakar antrą pergalę per antrąjį pagal pajėgumą diviziono (dėl 25-48 vietų) F grupės mačą iškovojo Lietuvos moterys, 3:2 įveikusios Liuksemburgo ekipą. Grupės lyderėmis tapusios lietuvės šiandien žais su Egipto ekipa. Pirmą pergalę trečiojo diviziono (dėl 49-72 vietų) J grupėje iškovojo Lietuvos vyrų rinktinė, pirmadienį 3:0 nugalėjusi autsaiderę Šri Lankos ekipą. Trečiąją vietą grupėje užimantys lietuviai šiandien trečiajame ir ketvirtajame turuose susitiks atitinkamai su Pietų Afrikos ir Saudo Arabijos komandomis.

FINALE. Graikijos vyrų krepšinio pirmenybių finale penktus metus iš eilės žais Atėnų "Panathinaikos" su Šarūnu Jasikevičiumi ir Pirėjo "Olympiacos" su Linu Kleiza.