2010 06 08 0:00

DISKAS. Rabate (Marokas) surengto tarptautinio lengvosios atletikos "World Challenge" serijos turnyro "Meeting International Mohammed VI dAthletisme" vyrų disko metimo rungtį laimėjo Virgilijus Alekna, ketvirtuoju bandymu įrankį nusviedęs 61,75 m (58,92; 59,00 m; 61,73; 61,75; 61,59; X). Antras buvo kubietis Loisas Martinezas - 61,05 m, trečias - estas Aleksandras Tammertas - 60,51 m.

BĖGIMAS. Lenkijoje vykusių "EA Premium Meeting" serijos varžybų "ENEA CUP" 800 m bėgimo rungtį laimėjo Eglė Balčiūnaitė - 2:01,96. Antrąją vietą užėmė Winny Chebet iš Kenijos - 2:02,42, trečiąją - lenkė Angelika Cichocka (2:02,62).

* Vokietijoje vykusiame "Vasaros nakties bėgime" 6 km distanciją trečia įveikė pernai šias varžybas laimėjusi Rasa Drazdauskaitė -19:41. Šiaulietė šįkart pralaimėjo belgei Veerlei Dejaegherei (19:36) ir ukrainietei Julijai Ruban (19:36).

REITINGAS. Vakar paskelbtoje pasaulio tenisininkų profesionalų klasifikacijoje devyniolikmetis Ričardas Berankis (323 tšk.) iš 188 pozicijos pakilo į 154 vietą. Tai aukščiausia per visą sporto istoriją Lietuvos atstovo užimta pozicija reitingų lentelėje. Klasifikacijos lyderiu tapo ką tik atvirąjį Prancūzijos čempionatą laimėjęs ispanas Rafaelis Nadalis (8700 tšk.), antras - šveicaras Roger Federeris (8390), trečias - serbas Novakas Djokovičius (6675).

BOKSAS. Maskvoje (Rusija) organizuotame Europos bokso čempionate paskutinė Lietuvos viltis - Vitalijus Subačius (91 kg, 21 dalyvis) - vakar kovojo su 2009-ųjų Europos Sąjungos vicečempionu ispanu Juanu Oliva Alemanu.

ŠOKIAI. Anglijos Blekpulo mieste vykusio prestižinio sportinių šokių festivalio profesionalų kategorijos klasikinių šokių varžybas laimėjo JAV atstovaujantys Arūnas Bižokas ir rusė Katiuša Demidova. Antrąją vietą iškovojo Italijos duetas - buvusi ilgametė A.Bižoko partnerė Edita Daniūtė ir italas Mirko Gozzoli. Trečiąją vietą užėmė JAV pora - Anastasija Muravjova ir Victoras Fungas, su kuriuo yra šokusi lietuvė Aira Bubnelytė.

NBA. Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) superfinalo antrąsias rungtynes titulą ginantis Vakarų konferencijos čempionas Los Andželo klubas "Lakers" sekmadienį namie 94:103 (22:29, 26:25, 24:18, 22:31) pralaimėjo Rytų konferencijos nugalėtojams Bostono "Celtics" krepšininkams. Serijos iki keturių pergalių rezultatas 1:1. Trečias ir ketvirtas rungtynes komandos žais šiandien bei ketvirtadienį Bostone.

NHL. Penktosiose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro finalo rungtynėse Vakarų konferencijos čempionas Čikagos klubas "Blackhawks" sekmadienį namie 7:4 (3:0, 2:2, 2:2) įveikė Rytų konferencijos nugalėtojus Filadelfijos "Flyers" ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3:2. Šeštąsias rungtynes komandos žais trečiadienį Filadelfijoje.